Ciężarna Doktor Namawiała Do Szczepionki Przeciwko COVID-19. Poroniła Kilka Dni Po Inokulacji!

„Powinniśmy świecić przykładem, praktykując dystans społeczny, nosząc maseczki i szczepiąc się!” |Nie minął tydzień, kiedy na jej tłitterowym koncie gruchnęła wiadomość: „(…) Z ciężkim sercem muszę poinformować moją #MedTwitter rodzinę, że poroniłam w 14 tygodniu.”

Ciężarna doktor namawiała do szczepionki. Pomimo ostrzeżenia producenta i rządu, lek-med Sara Beltrán Ponce, namawiała do szczepionki przeciwko COVID-19. Sama będąc w ciąży, poroniła kilka dni po inokulacji.

Do ogromnej tragedii doszło w Milwaukee, w stanie Wisconsin.

538661F4 7056 4C53 BFDC AEFBB9A90A6B

Sara Beltrán Ponce, będąca lekarzem rezydentem w zakresie radioterapii onkologicznej w Medical College of Wisconsin w Milwaukee, Wisconsin, podzieliła się na pozór fantastycznymi wieściami.

Na jej twitterowym koncie oznajmiła światu, że minął 14 tydzień odkąd zaszła w ciążę, a już jest w pełni wyszczepiona.

28 stycznia napisała: „Zaszczepiłam się #SzczepionkaCovid, by chronić siebie, moje dziecko, rodzinę, pacjentów i społeczeństwo.”

4B10844B AD8F 4F94 A9DF 63299AC69B25

Młoda Pani doktor, tak, jak ogromne lobby każe postępować, celebrowała fakt zaszczepienia się w internecie. Widzimy ten trend na każdym kanale w każdym programie telewizyjnym, w działaniach politykierów.

Doktor Sara Ponce do Twittera dołączyła w 2017 roku, a jej wpisy na prywatnym koncie obserwuje ponad 1000 osób.

F43AD972 CA1D 4645 9099 A7A458489F13

Paradyzja poleca również:

Plandemia Ściema Skandal |Wyjaśniamy, Jak [NIE] Działają Testy PCR na COVID-19 [Wideo]

Możemy się domyślać, że doktor Ponce wzięła obydwie dawki eksperymentalnego, rzetelnie nieprzebadanego produktu medycznego.

„PowinniŚmy świecić przykładem, praktykując dystans społeczny, nosząc maseczki i szczepiąc się!”

Ciężarna Doktor Namawiała Do Szczepionki Przeciwko COVID-19

W kolejnej części tego samego tłita nakłania innych, by poszli w jej ślady: „Kiedy będzie dostępna (szczepionka – przyp. KO) również dla Ciebie, zachęcam, byś zrobił to samo!”.

Po jakimś czasie pojawia się kontynuacja wcześniejszej wiadomości: „Jako lekarz, czuję odpowiedzialność przed moimi pacjentami, których widuję codziennie. W szczególności przed tymi, mającymi problemy z odpornością wynikającymi z podejmowanej terapii. Powinniśmy świecić przykładem, praktykując dystans społeczny, nosząc maseczki i szczepiąc się!” – zakrzyknęła na koniec dr Beltrán Ponce.

Całość okrasiła hasztagami #MedEd, oznaczającym edukowanie medyczne, jak i #MedTwitter

D9DBCE1E D7BA 45CF BFD8 AB7F0E3EF4D7

W kontynuacji tłita nakłaniającego innych, próbuje wywrzeć emocjonalny nacisk i obarczyć rzekomą zbiorową odpowiedzialnością tych, którzy brać udziału w nieoficjalnym eksperymencie nie chcą, pisząc: „Jako istoty ludzkie wszyscy ponosimy odpowiedzialność za naszą społeczność i każdego z nas”.

Na samym końcu przekazu dla followersów medycznego Twittera, dr dołączyła hasztagi #SzczepieniaDziałają #WszyscyJesteśmyWtymRazem #COVID19

D2F9C3F0 28D7 4D0F BCCD 586492AED6D1

Ponce nie sprecyzowała, którą z eksperymentalnych szczepionek COVID otrzymała, ale ponownie podkreśliła typową narrację w mediach, dotyczącą kierunku nieudolnych działań rządu w walce z COVID-19, czyli konieczności noszenia maseczek, trzymania dystansu społecznego i przyjmowania szczepień.

Paradyzja poleca również:

UK: Szerzenie Treści Antyszczepionkowych Powinno Być Przestępstwem |Faszyzm Po Brytyjsku?

Nie minął tydzień, kiedy na jej tłitterowym koncie gruchnęła wiadomość: „(…) Zawsze byłam otwarta na moją podróż macierzyństwa medycznego. Z ciężkim sercem muszę poinformować moją #MedTwitter rodzinę, że poroniłam w 14 i pół tygodniu. Mój mąż i ja jesteśmy zdruzgotani, ale jesteśmy szczęśliwi, że mamy siebie i naszą słodką Evę. Spoczywaj w pokoju, aniołku”.

BB11D952 78EF 4D20 8756 7DA2AABBC272

Ostatnim wpisem były podziękowania dla tych, którzy okazali współczucie i sympatię. „To smutek, którego się nie spodziewaliśmy” zakończyła doktor Beltrán Ponce w tłicie z 5 lutego.

2E18ACA1 1236 44BB 89EF 6E38A0395875

Czy można było temu zapobiec?

Pomimo niespotykanego dotąd natłoku proszczepionkowej propagandy łżemediów głównego ścieku, pomimo pseudo-specjalistów w białych kitlach, czy politykierów, jeszcze można dotrzeć do racjonalnego środowiska lekarskiego, kwestionującego jedynie słuszną i szaleńczą narrację medycyny rockefellerowskiej.

Dr Michael Yeadon, który spędził ponad 30 lat prowadząc badania nad nowymi lekami [alergicznymi i oddechowymi] w niektórych z największych światowych firm farmaceutycznych, w tym Pfizer, wystosował petycję do EMA (European Medicines Agency/Europejskiej Agencji Medycznej), tłumacząc problem i niesione z nim niebezpieczeństwo: „Oczekuje się, że te eksperymentalne szczepionki będą wytwarzać przeciwciała atakujące „spiczaste białka”, takie jak COVID-19. Jednak „zawierają one również białka homologiczne syncytyny, które są niezbędne do tworzenia łożyska u ssaków, takich jak ludzie”.

Dlatego składający petycję domagali się, aby „absolutnie wykluczyć”, że szczepionka na koronawirusa nie wywoła reakcji immunologicznej przeciwko temu białku, „ponieważ w przeciwnym razie szczepionka skutkowałaby niepłodnością u zaszczepionych kobiet”.

Wielu specjalistów alarmuje, wskazując na fakt, iż same głowy państw, czy w końcu producent przestrzegają przed przyjmowaniem produktu przez osoby ciężarne, bądź planujące ciążę.

Zgodnie z wytycznymi rządu Wielkiej Brytanii, różne grupy, w tym ciężarne matki, nie powinny przyjmować eksperymentalnej szczepionki przeciw COVID firmy Pfizer. Rząd również zachowawczo stwierdza, że jej wpływ na płodność jest nieznany.

Czytamy w oficjalnym dokumencie:

Ciąża
Doświadczenie w stosowaniu szczepionki COVID-19 mRNA BNT162b2 u kobiet w ciąży jest ograniczone.
Badania na zwierzętach nie wykazały bezpośredniego ani pośredniego szkodliwego wpływu na ciążę, rozwój zarodka / płodu, poród lub rozwój pourodzeniowy (patrz punkt 5.3). Podanie szczepionki COVID-19 mRNA BNT162b2 w ciąży należy rozważać tylko wtedy, gdy potencjalne korzyści przewyższają potencjalne ryzyko dla matki i płodu.

Karmienie piersią

Nie wiadomo, czy szczepionka BNT162b2 mRNA COVID-19 przenika do mleka ludzkiego.

Płodność

Badania na zwierzętach nie wykazały bezpośredniego ani pośredniego szkodliwego wpływu na reprodukcję.
AA0ED7ED 0A6F 4FEB 80AB C26B9D64C518
https://assets.publishing.service.gov.uk/

Jak widać, nie ma ani jednego badania na ludziach, na które mógłby się powołać brytyjski rząd. Wszystko, co odbywa się właśnie na naszych oczach, jest jednym wielkim eksperymentem.

Paradyzja również poleca:

Francja: Kobiety Opowiadają O Traumatycznych Przeżyciach Związanych Z Noszeniem Maseczek Podczas Porodu

Jako pracownik medyczny, dr Sara Beltrán Ponce staje się w czasach gromko oklaskujących bohaterów rzetelnym i racjonalnym głosem rozsądku dla każdego, kto czyta, bądź słucha tego, o czym mówi. Staje się przykładem, za którym ślepo podążają ku przepaści rzesze niepotrafiących logicznie myśleć lemingów.

Dlaczego zatem sama ona nie postępuje, jak przystało na medyka? Której części zdania z ulotki, czy raportu medycznego nie zrozumiała, nakłaniając innych do wzięcia udziału w eksperymencie medycznym? Ile osób zdążyła zepchnąć w przepaść? Ile z nich boryka się teraz z podobnym problemem?

Warto zadawać takie pytania, zanim podejmie się jakąkolwiek decyzję. Jak wiemy z historii rząd wiele razy mylił się. Medycyna wiele razy myliła się. Człowiek wiele razy się myli. Wyciągajmy wnioski.

Leave a Reply