Ważne: CDC Nie Może Doliczyć Się Wirusa. Co to oznacza?

Dokument nosi tytuł „CDC 2019-Novel Coronavirus (2019-nCoV) Real-Time RT-PCR Diagnostic Panel” |CDC nie posiada mierzalnej ilości wirusa, ponieważ jest on niedostępny. CDC NIE MA WIRUSA. |Test szuka RNA, które przypuszcza się, że pochodzi od wirusa, którego istnienia nie udowodniono

CDC Nie Może Doliczyć Się Wirusa! CDC Wydało Dokument, W Którym Czytamy, Że Nie Ma Wirusa? Dokument CDC nosi tytuł „CDC 2019-Novel Coronavirus (2019-nCoV) Real-Time RT-PCR Diagnostic Panel”.

W informacji ukrytej głęboko w dokumencie (kliknij źródło) na stronie 39., w sekcji zatytułowanej „Charakterystyka Wydajnościowa” mamy tę informację: „Ponieważ nie są obecnie dostępne ilościowe izolaty wirusa 2019-nCoV, testy [testy diagnostyczne] zaprojektowane do wykrywania wirusa 2019 -nCoV RNA zostały przetestowane przy użyciu scharakteryzowanych zapasów pełnej długości RNA transkrybowanego in vitro… ”

Kluczowa fraza brzmi: „Ponieważ nie są obecnie dostępne ilościowe izolaty wirusa 2019-nCoV…”

Screenshot 2020 10 19 at 07.34.33
Credit: CDC

Każdy obiekt, który istnieje, można określić ilościowo, czyli zmierzyć. Użycie w tym zdaniu terminu „ilościowo” oznacza: CDC nie posiada mierzalnej ilości wirusa, ponieważ jest on niedostępny. CDC NIE MA WIRUSA.

Kolejną wskazówką jest użycie słowa „izolaty”. Oznacza to, że NIE JEST DOSTĘPNY ŻADEN IZOLOWANY WIRUS.

Ujmując to inaczej:

NIKT NIE MA IZOLOWANEJ PRÓBKI WIRUSA COVID-19

NIKT NIE WYDZIELIŁ WIRUSA COVID-19

NIKT NIE DOWODŁ, ŻE ISTNIEJE.

Jakby to nie było wystarczającym objawieniem, by zaszokować świat, CDC mówi dalej, że przedstawia diagnostyczny test PCR w celu wykrycia wirusa, który nie został wyizolowany… a test szuka RNA, które przypuszcza się, że pochodzi od wirusa, którego istnienia nie udowodniono.

Korzystając z tego testu, CDC i każda inna agencja zdrowia publicznego na świecie liczy przypadki COVID i zgony… a rządy ustanowiły Lockdown i niszczą gospodarki swoich krajów, wykorzystując te liczby przypadków i zgonów jako uzasadnienie.

Jeśli ludzie wierzą, że „masz wirusa, kiedy jest on niewykrywalny” to chyba że istnieje w innej formie. Tym bardziej, że nie został wyekstrahowany, oczyszczony i odizolowany. Ci ludzie uważają, że Ziemia jest płaska!

To jak mówienie. „Mamy 20 bilionów dolarów, są one przechowywane gdzieś na naszych niezliczonych kontach, po prostu nie wiemy gdzie”. Jeśli nie wiesz gdzie, nie wiesz, że masz pieniądze.

„Kluczyki do samochodu są gdzieś w domu. Po prostu nie wiemy gdzie”. Naprawdę? Jeśli nie wiesz gdzie, nie wiesz, że klucze są w domu.

„Zgubiliśmy bombę, jest gdzieś w arsenale, po prostu nie wiemy gdzie”. Nie. Jeśli nie wiesz gdzie, nie wiesz, że bomba jest w arsenale.

„Wirus COVID-19 jest gdzieś w naszej próbce – po prostu nie usunęliśmy go z tej próbki. Ale wiemy, co to jest, zidentyfikowaliśmy to i znamy jego strukturę ”. NIE, TY TYLKO ZAKŁADASZ, ŻE GO MASZ.

Nauka to nie założenia.

„Ale… ale… jest badanie, które mówi, że kilku naukowców z laboratorium wyizolowało wirusa…”.

Mówią, że tak. Ale w lipcu CDC twierdziło, że żaden wirus nie był wyizolowany. Myślę, że oznacza to, że transport z owego laboratorium nie był w stanie dostarczyć tego wirusa z do CDC. Ponadto, zapewne w ciężarówkach nie było benzyny, padało, podmyło mosty, a kierowca nie mógł znaleźć swojej maski i nie chciał bez niej wychodzić z domu, stąd to „opóźnienie”.

Nauka to nie założenia.

Pandemia to oszustwo aż do szpiku.

3 KOMENTARZE

  1. przykład z kluczami trochę słaby, bo te klucze ostatnio miałeś w domu, jeżeli nikt obcy nie przylazł to jest duże prawdopodobieństwo że nadal są w domu, a świrusa nie mieli w ręku w żadnym momencie czasu

Leave a Reply