CDC wprowadziło sztuczną inteligencję, która sprawdza paszporty szczepionkowe. Roboty fizycznie zmuszają do kwarantanny [VIDEO]

CDC wprowadza sztuczną inteligencję. Zaprojektowano serię robotów, które skontrolują, czy masz ważne szczepienie przeciwko COVID-19. Nieposłuszeństwo będzie karane fizycznie.  "Każdy obywatel musi się podporządkować!"

CDC wprowadziło sztuczną inteligencję. Zaprojektowano serię robotów, które skontrolują, czy masz ważne szczepienie przeciwko COVID-19. Nieposłuszeństwo będzie karane fizycznie.  

Centrum Chorób Zakaźnych z siedzibą w Ameryce poszło o krok dalej i wdrożyło sztuczną inteligencję, która siłą zmusza do odbycia kwarantanny tych, którzy nie przedstawiają paszportu szczepionkowego, jako dowodu odbycia serii przymusowych szczepień przeciwko COVID-19.

Skandal: CDC Zaplanowało Covidowe Obozy Koncentracyjne Nowy Wspaniały Świat

Na nagraniu widać, jak dwie maszyny ze sztuczną inteligencją pytają o powód, dla którego obywatel wchodząc do apteki nadal nie zaszczepił się przeciwko koronawirusowi. Pokazuje to skalę inwigilacji państwa wobec obywateli.

400 Bram biometrycznych rozpoznawania twarzy na jednym lotnisku: Przerażająca przyszłość podróży lotniczych z Londynu

Uzbrojone roboty są w stanie siłą wprowadzać procedury powstałe w Centrum Chorób Zakaźnych (CDC). Jeden z obywateli został dotkliwie pobity teleskopową pałką. Nikt z przechodniów nie zareagował.

Onkolodzy: Nieprawdopodobna fala nowotworów, ludzie błagają o pomoc

„Każdy obywatel musi się podporządkować!” – informuje jeden z robotów. Nagranie dostępne tu:

Na satyrycznym póki co nagraniu z kadru filmu „Elysium” widać, jaki może czekać nas los w niedalekiej przyszłości. Jest jedynie kwestią czasu, by sztuczna inteligencja została użyta przeciwko nam.

CDC fałszuje dokumenty związane z nadaniem licencji szczepionce przeciwko ospie wietrznej!

Leave a Reply