CDC fałszuje dokumenty związane z nadaniem licencji szczepionce przeciwko ospie wietrznej!

Zgłoszono poważne zdarzenia niepożądane (w tym napady padaczkowe i wirusowe zapalenie jelit) i żadne z nich nie zostało zgłoszone w grupie otrzymującej rzekomo placebo. FDA uznała tę różnicę za dopuszczalną, ponieważ płatny badacz firmy Merck nie uznał tych poważnych zdarzeń niepożądanych za związane ze szczepionką VARIVAX. Reszta badań przedstawionych przez FDA nie była ślepa, zrandomizowana ani nie obejmowała grupy kontrolnej. W związku z tym próby te nie mogą dostarczyć naukowo wiarygodnych danych potwierdzających bezpieczeństwo produktu w przypadku uzyskania licencji. Dokumenty zawierały wiele pozycji redagowanych, w tym daty szczepień, daty niepożądanych odczynów poszczepiennych i daty leczenia. W jakim celu przeprowadzano w pośpiechu te zmiany?

CDC fałszuje dokumenty, energicznie promując szczepionkę przeciwko ospie wietrznej (chicken pox).

W związku z nachalną promocją szczepionki przeciwko ospie wietrznej przez CDC, we wrześniu 2018 r. zespół prawników i dziennikarzy śledczych ICAN złożył wniosek FOIA (Freedom Of Information ACT) do FDA o kopie badań klinicznych, na podstawie których udzielono licencji na szczepionkę przeciw ospie wietrznej w 1995 r.

W listopadzie 2019 r. ICAN pozwał FDA do sądu w celu uzyskania kopii badań klinicznych, na podstawie których wydana została licencja na szczepionkę przeciw ospie wietrznej w 1995 r.

FDA i CDC pod ścianą. Badania mówią jasno: mRNA zmienia nasze DNA!

Ponad 9 miesięcy później FDA zakończyła opracowywanie dokumentów, z których wiele zawierało liczne niepotrzebne przeredagowania.

ICAN odniósł się do tego i, z wyjątkiem 12 dat zgonów, zauważył, że FDA usunęło wszystkie zakwestionowane teksty, które były przez tę agencję przeredagowane.

Wskazuje to na tendencję agencji do nadmiernego redagowania informacji, które powinny być dostępne publicznie. Innymi słowy, FDA wpływa na dokumenty, które powinny być podstawą wydania licencji.

CDC energicznie promuje szczepionkę przeciwko ospie wietrznej (chicken pox). W związku z tym ICAN złożył wniosek FOIA (Freedom Of Information ACT) do FDA we wrześniu 2018 r. o kopie badań klinicznych, na podstawie których udzielono licencji na szczepionkę przeciw ospie wietrznej w 1995 r.

WAŻNE! UK: Szczepionki dla niemowląt śmiertelnym zagrożeniem. Zespół naukowców przebadał poziomy aluminium. Wyniki są przerażające!

ICAN chciał przejrzeć i udostępnić opinii publicznej raporty z badań klinicznych i dane dotyczące bezpieczeństwa, na mocy których FDA wydała licencję na tę szczepionkę.

Ponad rok później FDA nie przedstawiła raportów z badań klinicznych, o które wystosował wniosek FOIA, więc ICAN wniósł pozew.

Doradca agencji i prawnicy ICAN, na czele z Aaronem Siri, odbyli naradę i doszli do porozumienia w sprawie harmonogramu, zgodnie z którym FDA będzie przygotowywać wszystkie odpowiednie badania kliniczne.

WAŻNE! Wiarygodny związek pomiędzy eksperymentalnymi szczepionkami mRNA, a zabójczymi chorobami mózgu!

W dniu 9 stycznia 2020 r. FDA wysłała pierwsze dokumenty do ICAN, a ostatni raport z 9-częściowej dokumentacji dotarł do biura prawników 31 sierpnia 2020 r.

Dokumenty zawierały wiele pozycji redagowanych, w tym daty szczepień, daty niepożądanych odczynów poszczepiennych i daty leczenia. W jakim celu przeprowadzano w pośpiechu te zmiany?

Biorąc pod uwagę, że większość z tych dat to wydarzenia co najmniej sprzed 3o-stu lat i nie ujawniono (ani nie zażądano ujawnienia) tożsamości żadnego uczestnika badania, ICAN zwrócił uwagę FDA, że redakcja zastosowana w celu ochrony danych osobowych była niewłaściwa.

Prawnicy poprosili o ponowną ocenę części wysłanych dokumentów i ponowne wyprodukowanie wybranych stron bez redakcji. Agencja zrobiła to w zeszłym miesiącu, a umowa ta została dokonana poprzez zarządzenie sądu.

Johnson & Johnson: Największy Eksperyment Medyczny Na Najmłodszych. Szczepionka COVID-19 Wywołuje HIV?

Dodatkowe niezredagowane strony jedynie potwierdzają, że, jak wyjaśniono we wcześniejszej aktualizacji prawnej, szczepionka przeciwko ospie wietrznej nigdy nie powinna być objęta żadną licencją.

Rzeczywiście, tylko jedno badanie, na którym polegano w celu uzyskania licencji na tę szczepionkę, obejmowało kontrolę placebo. Jednak w doniesieniach przyznano, że to „placebo” jest zastrzykiem liofilizowanego stabilizatora zawierającego około 45 mg neomycyny na mililitr. To nie jest placebo! Placebo jest substancją obojętną, taką jak sól fizjologiczna – nie jest kolejnym lekiem!

Aborcja napędza szczepienia. Pfeizer, J&J i Moderna używają płodów zamordowanych dzieci w produkcji szczepionki COVID-19

Co gorsza, w tym badaniu wzięło udział tylko 956 dzieci, z których 491 otrzymało szczepionkę VARIVAX, a 465 otrzymało rzekome „placebo”.

W połączeniu z fałszywym placebo i niewielką liczbą uczestników, te dzieci były monitorowane pod kątem skarg klinicznych tylko przez 56 dni, a następnie przez dodatkowe 14 dni pod kątem poważnych działań niepożądanych.

Segregacja sanitarna. Porozumienie Rady i PE w sprawie paszportów szczepień

Niemniej jednak, nawet w tym tandetnym badaniu o małej mocy, w grupie dzieci otrzymujących szczepionkę VARIVAX zgłoszono cztery poważne zdarzenia niepożądane (w tym napady padaczkowe i wirusowe zapalenie jelit) i żadne z nich nie zostało zgłoszone w grupie otrzymującej rzekomo placebo.

FDA uznała tę różnicę za dopuszczalną, ponieważ płatny badacz firmy Merck nie uznał tych poważnych zdarzeń niepożądanych za związane ze szczepionką VARIVAX.

Reszta badań przedstawionych przez FDA nie była ślepa, zrandomizowana ani nie obejmowała grupy kontrolnej. W związku z tym próby te nie mogą dostarczyć naukowo wiarygodnych danych potwierdzających bezpieczeństwo produktu w przypadku uzyskania licencji.

WAŻNE: FDA Przyznaje Się Do Zagrożeń Związanych Z Amalgamatem |Sprawdź, Czy Jesteś W Grupie Ryzyka

Podstawa FDA do licencjonowania VARIVAX jest niewiarygodna, biorąc pod uwagę, że:

  • stwierdza, że ​​co roku miliony dzieci otrzymują szczepionkę VARIVAX;
  • Firma Merck nie może być pozwana za większość obrażeń spowodowanych przez ten produkt zgodnie z prawem federalnym;
  • sprzedaż tego produktu przez firmę Merck, samodzielnie lub w połączeniu z innym jej produktem, wyniosła 2,275 miliarda USD w 2019 r.;

Pomimo to FDA wydała licencję na ten produkt na podstawie jednego fałszywego badania kontrolowanego placebo, obejmującego zaledwie 956 dzieci oraz które sprawdzało bezpieczeństwo tylko przez około 2 miesiące!

WAŻNE! Metaanaliza 65 badań naukowych ujawnia, że maseczki poważnie szkodzą naszemu zdrowiu!

 

3 KOMENTARZE

Leave a Reply