Były prezydent Francji Francois Hollande i aktorka Julie Gayet wzięli ślub [VIDEO]

„Francois Hollande i Julie Gayet pobrali się prywatnie” - poinformował lokalną gazetę „La Montagne” ratusz. Mer Bernard Combes połączył parę węzłem małżeńskim.

„Francois Hollande i Julie Gayet pobrali się prywatnie” – poinformował lokalną gazetę „La Montagne” ratusz. Mer Bernard Combes połączył parę węzłem małżeńskim.

To pierwsze małżeństwo Hollande’a, ojca czwórki dzieci, ze związku z polityk Segolene Royal; para była ze sobą przez 30 lat. Gayet była rozwódką po rozstaniu się w 2006 roku z Santiago Amigorenem, z którym ma dwóch synów.

Romans ujawnił magazyn „Closer”

Hollande i Gayet romansowali od 2013 roku, a ich romans ujawnił magazyn „Closer” w 2014 roku, opisując, jak ówczesny prezydent uciekał z Pałacu Elizejskiego od swojej ówczesnej nieformalnej partnerki, dziennikarki politycznej Valerie Trierweiler oraz od swoich ochroniarzy na skuterze na schadzki z Gayet. Złośliwi zastanawiali się wówczas, czy szef państwa zabiera na potajemne spotkania kody atomowe.

Trierweiler z uwagi, że była jedynie konkubiną prezydenta, nazywana była w mediach „pierwszą dziewczyną Francji” zamiast „pierwszą damą”. Po ujawnionym romansie z Gayet, Hollande zerwał relacje z Trierweiler, która przeżyła załamanie nerwowe i leczyła się w szpitalu psychiatrycznym.

Zakochani Hollande i Gayet w 2018 roku kupili dom na wzgórzach Tulle, gdzie spędzają większość czasu.

Leave a Reply