UK: Burmistrz Londynu Zmiażdżony Pytaniami O Faworyzowanie BLM i Muzułmanów, oraz Potępienie Pokojowych Manifestacji Przywrócenia Wolności Obywatelskich [VIDEO]

W materiale filmowym widzimy prawdziwego Sadiqa Khana, hipokrytę, człowieka, który odpowiada tylko na te pytania, na które chce odpowiedzieć, oraz nie ma pojęcia o faktach w sprawach, w które nie chce się mieszać, a to przecież jego...

Burmistrz Londynu zmiażdżony pytaniami o faworyzowanie BLM i muzułmanów, oraz potępienie pokojowych manifestacji przywrócenia wolności obywatelskich.

Sadiq Khan, chce uchodzić w mediach za lewicowego bohatera, lecz jego arogancja i nieukrywana stronniczość postawiły go w ciekawej sytuacji.

Podczas jednego z londyńskich zebrań rady, burmistrz stolicy Wielkiej Brytanii został zmiażdżony pytaniami o nierówne i nieproporcjonalne traktowanie protestujących zwolenników BLM, marszu muzułmanów, w porównaniu do tej strony społeczeństwa, która chce odwrotu od Nowej Normalności.

Wielką Brytanię nawiedziły w tym roku dziesiątki tysięcy zmęczonych i zbulwersowanych restrykcjami spowodowanymi nad wyraz rozumianą „pandemią”.

Londyn stał się miejscem, w którym odbywały się największe w kraju marsze, demonstracje i protesty.

Sprzeciwiano się coraz to nowym, większym i dłuższym obostrzeniom, godzącym w wolność osobistą jednostki.

W międzyczasie doszło do skandalicznej sytuacji, kiedy to z jednej strony pozamykano kościoły, zakazując wiernym odwiedzania świątyń, a z drugiej przymykano oko na olbrzymie marsze i huczne celebracje muzułmańskiej części społeczeństwa. Wszystko podczas restrykcyj. Wszystko podczas lockdownu.

Skwer Trafalgar oblegany był już kilkukrotnie przez przeciwników zamykania miast i biznesów, nakładania maseczek, czy przymusu szczepień. Zwolenników wolności zgromadzeń, wolności słowa, przywrócenia i zachowania pozostałych swobód obywatelskich.

Nieopodal, w tym samym czasie, protestowała marksistowska organizacja Black Lives Matter. Warto dodać, że to ta sama organizacja, która w swoich pryncypiach umieściła: zniszczenie tradycyjnego modelu rodziny, tj., mama-tata; zdelegalizowanie instytucji policji, czy w końcu wprowadzenie marksizmu, ponieważ, jak przyznały same założycielki i liderki organizacji, są wyszkolonymi marksistami i ich działania są czysto ideologiczne.

Dodatkowo, członkowie BLM formują większe grupy i terroryzują przypadkowych przechodniów, by ci unosili zaciśniętą pięść – symbol kulturowego marksizmu i nowej/starej rewolucji komunistycznej, przyznając się tym samym do niższości nad innym kolorem skóry, niż biały. Ponieważ tylko jeden kolor się liczy. 

Co łączy te dwie sprawy? – burmistrz Londynu – Sadiq Khan. A raczej jego skrajne – by nie powiedzieć ekstremalne – podejście do każdej z tych dwóch grup.

Burmistrz, którego popiera lewicowa strona stolicy nad Tamizą, burmistrz, który raczył był poprzeć równie lewicowego prezydenta m. s. Warszawy, Rafała Trzaskowskiego, z sympatią wypowiedział się o poczynaniach Black Lives Matter. Wielokrotnie dawał publicznie dowód uznania wobec tego ruchu w mediach społecznościowych.

W materiale filmowym widzimy prawdziwego Sadiqa Khana, hipokrytę, człowieka, który odpowiada tylko na te pytania, na które chce odpowiedzieć, oraz nie ma pojęcia o faktach w sprawach, w które nie chce się mieszać, a to przecież jego podwórko, jego obowiązek, jego odpowiedzialność.

Leave a Reply