USA: Brutalny atak murzyna na starszego białego mężczyznę na Brooklinie. Nagroda za schwytanie przestępcy to 3500 dolarów! [VIDEO]

Departament Policji Nowego Jorku opublikował nagranie wideo na swoim profilu twitterowym. Ukazuje ono czarnego mężczyznę uderzającego i kopiącego głowę białego mężczyzny. Kiedy ten stracił przytomność, murzyn okradł go.

USA: Brutalny atak murzyna na starszego białego mężczyznę na Brooklinie. Nagroda za schwytanie przestępcy to 3500 dolarów!

Departament Policji Nowego Jorku opublikował nagranie wideo na swoim profilu twitterowym. Ukazuje ono czarnego mężczyznę uderzającego i kopiącego głowę białego mężczyzny. Kiedy ten stracił przytomność, murzyn okradł go.

68-letek  został pobity w biały dzień na Brooklynie, a brutalny atak został nagrany na wideo.

Przerażający 17-sekundowy klip z 9 rano na Pitkin Avenue i Barbey Street na Brooklynie pokazał, że do ofiary jadącej na Citi Bike podszedł czarnoskóry mężczyzna, który poklepał starszą osobę po kieszeni, żądając od niej jej zawartości.

USA: Wielki Murzyn brutalnie pobił Azjatkę [VIDEO]

Na filmie widać murzyna w masce i szarej bluzie z kapturem, który zadaje kilka ciosów stawiającej opór ofierze. Atakujący wielokrotnie uderza starszego mężczyznę w głowę, a gdy ten próbuje wstać, atakujący zadaje ostateczny cios, mocno kopiąc go w tył głowy.

Kiedy ofiara jest nieprzytomna, podejrzany przewraca mężczyznę, miotając nim by przeszukać przednie i tylne kieszenie spodni, wyrywając telefon komórkowy i srebrny naszyjnik.

Według źródeł policyjnych przestępca pobiegł na zachód ulicą Pitkin Avenue. 68-letnia ofiara miała złamany nadgarstek i nos.

Tożsamość podejrzanego o napad jest nadal nieznana. Za wszelkie informacje mające pomóc w schwytaniu podejrzanego oferowana jest nagroda w wysokości 3500 dolarów.

„To są ulice Nowego Jorku! Kiedyś było to najbezpieczniejsze duże miasto, teraz wracamy do czasów wysokiej przestępczości z powodu nieudanych przepisów, które nie pozwalają na żadne konsekwencje, które skłaniają przestępców do działania, napisało na Twitterze Stowarzyszenie Detectives’ Endowment Association.

Problem przestępczości i rasizmu względem białych osób staje się poważnym problemem, którego nie chcą zauważać establiszment i politycznie poprawne media.

Pisaliśmy niedawno o czarnym kandydacie do samorządu studenckiego na uniwersytecie Stanforda, który otwarcie głosił rasistowskie hasła: „Tak, myślę, że białych ludzi trzeba wytępić, tak, byłbym bezwzględny dla przeciętnych białych mężczyzn” – napisał Crooks na Twitterze w lipcu 2020 roku.

Podoba Ci się, co robi Paradyzja.com? 
Pomóż nam dotrzeć do innych:
Skomentuj / Udostępnij
Polub / Subskrybuj
Dziękujemy

3 KOMENTARZE

Leave a Reply