Bruce Springsteen nie wpuszcza na koncert zaszczepionych… szczepionką COVID-19 AstraZeneca!

Fani, którzy mają nadzieję na uczestnictwo w nadchodzących koncertach Bruce'a Springsteena na Broadway'u, mogą zostać niewpuszczeni, jeśli otrzymali szczepionkę AstraZeneca.

Bruce Springsteen nie wpuszcza na koncert zaszczepionych szczepionką AstraZeneca

Fani, którzy mają nadzieję na uczestnictwo w nadchodzących koncertach Bruce’a Springsteena na Broadway’u, mogą zostać niewpuszczeni, jeśli otrzymali szczepionkę AstraZeneca.

Ostatnimi czasy firma AstraZeneca ma, wydaje się, pecha w mediach (nawet) głównego nurtu. Niedawno informowaliśmy o nowym, niebezpiecznym niepożądanym odczynie poszczepiennym po podaniu tego eksperymentalnego produktu. Dziś Bruce Springsteen robi złą prasę koncernowi farmaceutycznemu, dzieląc społeczeństwo.

Jak podaje stacja Sky News Australia, każdy, kto zechce wziąć udział w przedstawieniu na Broadway’u, będzie musiał okazać dowód, że otrzymał pełne szczepienie na SARS-COV-2, zanim będzie mógł wejść do teatru. Warunków jest parę.

Brytyjska modelka umiera po podaniu szczepionki Astrazeneca. Malezyjski olimpijczyk po podaniu Pfizer’a

Znany z despotycznego podejścia do swoich pracowników Springsteen okazuje równe traktowanie swoim fanom. Nie bez kozery od wielu już lat ma przydomek „Boss”.

Bruce Frederick Joseph Springsteen to amerykański piosenkarz, autor tekstów i muzyk wydał dwadzieścia albumów studyjnych, z których wiele zawiera jego zespół E Street Band.

Pochodzi z Jersey Shore, jest jednym z twórców rockowego stylu heartland, łączącego mainstreamowy rockowy styl muzyczny z narracyjnymi piosenkami o amerykańskim życiu klasy robotniczej.

Muzyk pojawi się na Broadway’u po raz pierwszy od roku i zagra serię występów w St. James Theatre Jujamcyn, które rozpoczną się 26 czerwca, a dodatkowe spektakle odbywać się będą do 4 września.

Lecz by wziąć w nich udział trzeba spełnić parę warunków. Pierwszym jest okazanie dowodu pełnego wyszczepienia. Drugim warunkiem jest zaszczepienie tylko tymi szczepionkami, które zatwierdziło Food and Drug Administration (FDA).

Okazuje się zatem, że jedyną powszechnie stosowaną szczepionką na SARS-COV-2, wzięcie której nie będzie predysponowało do uczestnictwa w koncertach światowej sławy gwiazdy, jest AstraZeneca.

W często zadawanych pytaniach poświęconych pokazowi „Springsteen na Broadwayu” znajduje się informacja, że goście „będą musieli być w pełni zaszczepieni szczepionką zatwierdzoną przez FDA, aby wziąć udział w programie i muszą okazać dowód szczepienia  z ważnym biletem w momencie wejścia do teatru”.

Informacja odnośnie wymogu pełnego wyszczepienia jako przepustki na koncert Bruce'a Springsteena / Źródło: jujamcyn.com
Informacja odnośnie wymogu pełnego wyszczepienia jako przepustki na koncert Bruce’a Springsteena / Źródło: jujamcyn.com

„Zgodnie ze zmienionymi wytycznymi stanu Nowy Jork, możemy teraz przyjmować gości, którzy spełniają następujące wymagania.

Goście będą musieli być w pełni zaszczepieni szczepionką zatwierdzoną przez FDA lub WHO, aby wziąć udział w SPRINGSTEEN ON BROADWAY i muszą okazać dowód szczepienia w czasie wejścia do teatru z ważnym biletem.

Lider Pink Floyd w odpowiedzi na propozycję Marka Zuckenberga: “Pier*ol się! Za żadne, kur*a, skarby!” [VIDEO]

„W pełni zaszczepione” oznacza, że ​​data występu, w którym bierzesz udział, musi być:

  • co najmniej 14 dni po drugiej dawce zatwierdzonej przez FDA lub WHO dwudawkowej szczepionki COVID-19 lub
  • co najmniej 14 dni po podaniu pojedynczej dawki pojedynczej dawki szczepionki przeciw COVID-19 zatwierdzonej przez FDA lub WHO

Jedyny wyjątek od powyższego dotyczy dzieci poniżej 16 roku życia lub tych, które potrzebują specjalnych warunków z powodu niepełnosprawności lub szczerze wyznawanych przekonań religijnych.

Dzieci poniżej 16 roku życia oraz osoby, które potrzebują specjalnych warunków ze względu na niepełnosprawność lub osoby szczerze wyznawające przekonania religijne, muszą również przedstawić dowód co najmniej jednego z poniższych, oprócz prawidłowego noszenia maski przez cały czas przebywania w budynku, z wyjątkiem siedzenia podczas jedzenia lub picia:

  • ujemny test na obecność antygenu COVID-19 wykonany w ciągu 6 godzin od rozpoczęcia występu lub
  • negatywny test PCR COVID-19 wykonany w ciągu 72 godzin od rozpoczęcia działania.

Dowód szczepienia (lub negatywny wynik testu dla dzieci poniżej 16 roku życia lub ubiegających się o wyjątki medyczne lub religijne) musi pochodzić bezpośrednio od świadczeniodawcy, który wykonał szczepienie (lub test dla dzieci poniżej 16 roku życia lub ubiegających się o wyjątki medyczne lub religijne).

Podoba Ci się, co robi Paradyzja.com? 
Pomóż nam dotrzeć do innych: 
Skomentuj / Udostępnij 
Polub / Subskrybuj 
Dziękujemy

Goście mogą wyświetlić dowód na smartfonie lub przedstawić fizyczną kopię.

Mieszkańcy stanu Nowy Jork lub każdy, kto otrzymał szczepionkę COVID-19 w stanie Nowy Jork, może przedstawić dowód, korzystając z przepustki Excelsior.

W ten sposób światowej sławy muzyk może nabawić się światowego hejtu. Jak wspomina dziennikarz Sky News Australia „poprzez takie działanie dziesiątki tysięcy fanów w Australii, którzy zostali zaszczepieni produktem firmy AstraZeneca zostało rozczarowanych”.

W Polsce medycznemu apartheidowi sprzeciwił się wyraźnie zespół Kazika Staszewskiego.

Kult oznajmił na swoim portalu społecznościowym, że nie zagra w miejscach, w których wymagane będzie przestawianie jakichkolwiek dowodów szczepień. System w postaci doktora Grzesiowskiego zareagował automatycznie.

W Wielkiej Brytanii NHS stwierdziło, że opracowana w Oxfordzie szczepionka AstraZeneca jest „bezpieczna i przetestowana oraz ochroni Cię przed poważną chorobą wywołaną przez Covid-19”.

Co na te potwierdzenia i zapewnienia kolejny światowej sławy muzyk, Eric Clapton? Pisaliśmy o tym w artykule „Po przyjęciu szczepionki COVID-19 AstraZeneca Eric Clapton dostał paraliżu. Obejrzyj wywiad! [VIDEO]

Na pytanie, czy zdawał sobie sprawę z niebezpieczeństw wynikających z przyjęcia szczepionki, Eric Clapton odpowiedział „O!, Boże, nie! Nie wiedziałem nawet, że istnieje system zgłaszania NOPów. (…) Propaganda mówiła, że ​​szczepionka jest bezpieczna dla wszystkich”.

„Mój lekarz w Londynie powiedział, żebym ją przyjął, nie mówił nic o NOP-ach” – przyznał artysta.

Eksperymentalna szczepionka AstraZeneca, której koniec III fazy badań przewidywany jest na 14 maja 2023
Eksperymentalna szczepionka AstraZeneca, której koniec III fazy badań przewidywany jest na 14 maja 2023

Warto zauważyć, że pomimo zapewnień producentów o dbaniu o skuteczność i bezpieczeństwo swoich produktów, „szczepionki” nie ukończyły nawet III fazy badań klinicznych, o czym pisaliśmy w jednym z artykułów poświęconych każdej z wiodących, dostępnych na rynku produktów: AstraZeneca, J&J, Pfizer BioNtech, Moderna. 

I tak przykładowo eksperymentalna „szczepionka” firmy AstraZeneca ukończy fazę III badania klinicznego – dostępnego na rządowej stronie clinicaltrials.gov – 14 lutego 2023.

Mimo to produkt podawany jest milionom pacjentów na całym świecie.

Eksperymentalna szczepionka AstraZeneca, której koniec III fazy badań przewidywany jest na 14 maja 2023
Eksperymentalna szczepionka AstraZeneca, której koniec III fazy badań przewidywany jest na 14 maja 2023

W zaistniałej sytuacji zachodzi zatem pytanie: ilu z nas będzie chciało brać udział w szczepionkowym apartheidzie, chcąc jedynie dobrze się (niby) bawić?

Leave a Reply