Założycielka komunistycznej organizacji Black Lives Matter skazana do 6 lat więzienia!

Jedna z założycielek Black Lives Matter została skazana na karę więzienia. Przyznała się do krzywoprzysięstwa, prześladowania i kradzieży.

Założycielka komunistycznej organizacji Black Lives Matter skazana do 6 lat więzienia!

Jedna z założycielek Black Lives Matter została skazana na karę więzienia. Przyznała się do krzywoprzysięstwa, prześladowania i kradzieży.

Według prokuratorów Pamela Moses, opisywana przez niektóre media jako założycielka oddziału BLM w Memphis, została skazana na sześć lat więzienia w zeszłym tygodniu.

To nie pierwszy raz, kiedy marksistka ma problemy z prawem. Moses była skazana za przestępstwa w 2015 roku, przez co nie mogła się zarejestrować do głosowania.

Komunistyczna bojówka Black Lives Matter traci poparcie Amerykanów

Sędzia Mark Ward, wydając wyrok pozbawienia wolności, oskarżył ją o składanie fałszywych zeznań do wydziału kuratorskiego, w celu zarejestrowania się do głosowania.

– Oszukałaś wydział kuratorski, aby przekazał ci dokumenty stwierdzające, że nie masz okresu próbnego – powiedział Ward w sądzie w zeszłym tygodniu.

Po tym, jak zostałaś skazana za przestępstwo w 2015 roku, głosowałaś sześć razy jako skazany przestępca.

Moses w 2015 roku przyznała się do popełnienia przestępstwa polegającego na manipulowaniu dowodami i fałszerstwach.

Według lokalnych mediów przyznała się również do winy za krzywoprzysięstwo, prześladowanie i kradzież poniżej 500 dolarów.

Aktywista komunistycznego ruchu BLM z zarzutami! za molestowanie ponad 60 dzieci

Akta publiczne pokazują również, że została aresztowana w 2016 roku i oskarżona o podżeganie do zamieszek. Zarzuty te zostały później wycofane.

Niczego nie sfałszowałam. Wszystko, co zrobiłam, to starałam się odzyskać moje prawa do głosowania tak, jak powiedzieli mi ludzie z komisji wyborczej i tak, jak zrobił to urzędnik – powiedziała Moses podczas przesłuchania w sprawie wyroku 26 stycznia.

Marksistka twierdziła, że ​​jej skazanie było błędne, a jej wyrok jest zbyt surowy dla popełnionego przez nią przestępstwa.

Wybrani urzędnicy wykorzystali niewiarygodne ilości zasobów w czasach, gdy w tym systemie sprawiedliwości są zaległości, jakich nie widzieliśmy wcześniej.

Wykorzystują zasoby, aby spróbować i … skazać tę kobietę za próbę głosowania – powiedziała na konferencji prasowej Josh Spickler, dyrektor wykonawczy lewicowej grupy Just City.

Moses powiedziała wcześniej, że nigdy tak naprawdę nie głosowała i zarejestrowała się tylko nieświadomie.

Polegałam na komisji wyborczej, ponieważ to są ludzie, którzy powinni wiedzieć, co masz robićpowiedziała Moses Channel 3 w grudniu 2021 r.

USA: Mural kryminalisty i narkomana George’a Floyda rozerwany na kawałki przez uderzenie pioruna [VIDEO]

I dowiedziałam się, że oni nie wiedzieli. Jednak prokuratorzy powiedzieli podczas jej procesu, że Moses wiedziała, że nie kwalifikuje się do głosowania.

Nawet wiedząc, że nakaz odmówił jej wygaśnięcia kary, Pamela Moses złożyła ten formularz wraz z wnioskiem o rejestrację wyborcy i podpisała przysięgę co do prawdziwości przedstawionych informacji – argumentowali prokuratorzy.

Pamela Moses świadomie dokonała lub wyraziła zgodę na fałszywy wpis w swojej stałej rejestracji – tłumaczą.

UK: Aktywistka BLM została postrzelona w głowę przez murzynów

Leave a Reply