Ważne: Bill Gates Zapowiada Potrzebę Trzeciej Modyfikowanej Dawki Szczepionki Przeciwko COVID-19

Bill Gates: „Osoby, które otrzymały dwa szczepienia, mogą potrzebować trzeciego, a osoby, które nie zostały jeszcze zaszczepione, będą potrzebowały szczepionki zmodyfikowanej”

Bill Gates zapowiada potrzebę wprowadzenia trzeciej szczepionki. Bilionerfilantrop, wizjoner oraz znający się na medycynie, a w tym wirusologii, dobrodziej naszych czasów, zapowiada potrzebę trzeciej dawki szczepionki przeciwko COVID-19.

W wywiadzie dla CBS Evening News miliarder podzielił się swoimi przyszłymi, szalonymi koncepcjami na temat dalszego wyszczepiania populacji naszej planety.

CEEA9674 308E 4CC1 B287 249CDBAE1935
Źródło: CBS Evening News

Dotychczasowe podejście Billa Gatesa budzi wiele kontrowersji z uwagi na fakt, że obecne szczepionki nie są skuteczne przeciwko bardziej zaraźliwym wariantom brazylijskim i południowoafrykańskim.

Pamiętamy głośne tytuły licytujących się nagłówków gazet, krzyczących:
– Nasza szczepionka jest 75% skuteczna!
– Nasza jest bardziej skuteczna!
– A nasza ma już 99% skuteczności!

32F50A7E C1C1 490D 95A1 E532B6004170
Źródło: Business Standard
64946FE5 BB6F 48C6 B99A 5A50725CBE6C
Źródło: Daily News
E9F03993 10D0 4241 A896 B0AF9D81696A
Źródło: ITV

Z kolei Światowa Organizacja Zdrowia, pod przewodnictwem Tedrosa Adhanoma Ghebreyesusa, kolejnego, słuchanego przez świat z zapartym tchem nadziei – zaraz po cudotwórcy Gatesie – mającego tyle wspólnego z medycyną, co dzisiejsi Torysi z konserwatyzmem, albo PiS z prawem i sprawiedliwością, będącego członkiem marksistowsko-leninowskiej, etiopskiej partii politycznej, którą analitycy wymienili jako sprawcę terroru, a którą potępił były prezydent Stanów Zjednoczonych – Donald Trump – odcinając od finansowania, poinformowała podczas swojej konferencji prasowej z 28 grudnia 2020, że nie ma żadnej pewności, że szczepionki uchronią kogokolwiek przed zachorowaniem i przenoszeniem wirusa SARS-COV-2.

„Osoby, które otrzymały dwa szczepienia, mogą potrzebować trzeciego, a osoby, które nie zostały jeszcze zaszczepione, będą potrzebowały szczepionki zmodyfikowanej”

WHO: Zmiana Definicji Pandemii Wpłynęła Na Korzyści BigPharmy |COVID-19, Czyli Pandemia Bez Konsekwencji

W grę również wchodzi zmodyfikowana wersja szczepionki. 

Bill Gates powiedział w wywiadzie dla CBS: „Dyskusja dotyczy teraz tego, czy potrzebujemy po prostu bardzo dużej wyszczepialnosci obecną szczepionką, czy potrzebujemy trzeciej dawki, która jest taka sama, bądź też, czy potrzebujemy zmodyfikowanej szczepionki”.

Bill Gates kontynuował, opisując zapewne to, co wydarzy się w niedalekiej przyszłości: „Osoby, które otrzymały dwa szczepienia, mogą potrzebować trzeciego, a osoby, które nie zostały jeszcze zaszczepione, będą potrzebowały szczepionki zmodyfikowanej” wyjaśnił.

Na pytanie, czy szczepionka na koronawirusa byłaby podobna do szczepionki przeciw grypie, która wymaga corocznych dawek przypominających, Gates nie mógł tego wykluczyć.

Powiedział również, że dopóki wirus nie zostanie wyeliminowany ze wszystkich ludzi, w przyszłości mogą być potrzebne dodatkowe zastrzyki.

Odniósł się również do skuteczności poszczególnych szczepionek. „W szczególności AstraZeneca podjęła wyzwanie związane z tym wariantem” – wyjaśnił Gates. „Pozostałe dwie, Johnson & Johnson i Novavax, są nieco mniej skuteczne, ale wciąż na tyle skuteczne, że absolutnie powinniśmy zacząć ich używać, tak szybko, jak to możliwe, w tym samym czasie wprowadzając w życie pomysł dostrojenia szczepionki”.

Fundacja Billa i Melindy Gatesów, mająca wielomiliardowe konflikty interesów, zaprzęgająca do powielania swojej propagandy i eliminowania wszystkiego, co nie jest zgodne z jedyną linią „prawdy”, potężne farmy Fact-checkerów, finansuje badania prowadzone w Brazylii i Afryce Południowej, podała CBS News.

Fundacja zainwestowała również w szczepionki AstraZeneca, Johnson & Johnson i Novavax, które są testowane pod kątem nowych wariantów.

Po zatwierdzeniu szczepionki AstraZeneca Global Alliance for Vaccine Initiative lub GAVI, założona przez firmę Gates, rozprowadzi ją na całym świecie.

 

Leave a Reply