Bill Gates: „Ta technologia zastąpi smartfony”. Znamię bestii już niebawem na skórze każdego?[VIDEO]

Bill Gates chce wprowadzić innowacyjny model komunikacji i zbierania informacji wyprzedzający znacznie ideę smartfonów. Znamię bestii wspominane jest już w Piśmie Świętym.

Bill Gates: „Ta technologia zastąpi smartfony”. Znamię bestii już niebawem na skórze każdego?[VIDEO]Bill Gates chce wprowadzić innowacyjny model komunikacji i zbierania informacji wyprzedzający znacznie ideę smartfonów. Znamię bestii wspominane jest już w Piśmie Świętym.

Inwestor i filantrop Bill Gates stał się swego rodzaju guru nowej rzeczywistości, w której żyje ludzkość.

Współtwórca Microsoftu przewidział nowy rodzaj technologii, która między innymi zastąpi smartfony.

Bill Gates zablokuje słońce! Teoria spiskowa? Reuters przyznaje – Projekt SCoPEx jest prawdziwy!

Gates nie pierwszy raz ośmiela się przewidywać, jak pokazał, mówiąc o nowej pandemii, która zaatakuje ludzkość, teraz autor i wykładowca mówi o elektronicznym tatuażu.

„Filantrop”, słowo, którego lubi używać, mówiąc o sobie Bill Gates, nie bardzo pasuje do osoby, która czerpie zyski z wszystkiego, co robi.

Godne uwagi są dotacje Fundacji Gatesa, w łącznej wysokości 20 milionów dolarów, dla Moderny, której szczepionka została również opisana jako lider COVID-19.

Fundacja Bill and Melonda Gates zawarła z firmą umowę ramową dotyczącą „Globalnego Projektu Zdrowotnego”, która zgadza się przekazać jej do 100 milionów dolarów na rozwój technologii mRNA w zamian za otrzymanie „pewnych niewyłącznych licencji”, które nie zostały jeszcze publicznie określone.

AstraZeneca otrzymała również 750 milionówdolarów od Global Alliance for Vaccines and Immunization, organizacji, którą Gates Foundation pomogła założyć i którą finansuje do dziś.

Pomimo pytań o bezpieczeństwo szczepionki AstraZeneca, rządy na całym świecie już ją kupiły za pieniądze podatników.

Jaka technologia zastąpi smartfony według Billa Gatesa?

„Znamię bestii”, czyli znamię widoczne na prawej ręce, bez którego nikt nie będzie mógł niczego nabyć, wspominane jest w Nowym Testamencie Apokalipsy Św. Jana.

„16 9 I sprawia, że wszyscy:
mali i wielcy,
bogaci i biedni,
wolni i niewolnicy
otrzymują znamię na prawą rękę lub na czoło

17 i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia –
imienia Bestii
lub liczby jej imienia”.


Biznesmen-miliarder odnosi się do elektronicznych tatuaży opracowanych przez firmę Chaotic Moon, techniki opartej na biotechnologii, która ma na celu analizowanie i zbieranie za jego pośrednictwem informacji z ludzkiego ciała.

Wśród danych, które będzie przechowywał ten tatuaż, początkowo mówi się o informacjach medycznych i sportowych, dzięki którym będzie można zapobiegać i kontrolować choroby, a także poprawiać wyniki fizyczne i sportowe za pomocą funkcji życiowych.

W jaki sposób elektroniczny tatuaż zostanie umieszczony na ludziach?

Chociaż ten elektroniczny tatuaż jest wciąż w fazie rozwoju, wiadomo, że zostanie tymczasowo nałożony na skórę za pomocą małych czujników i trackerów, które wysyłają i odbierają informacje za pomocą specjalnego atramentu przewodzącego prąd.

UK: Kolejna ‘spiskowa teoria’ staje się faktem. IV rewolucja przemysłowa za £400 milionów!

Gates chce, aby elektroniczne tatuaże zastąpiły smartfony

Jednak pierwsze wdrożenie elektronicznych tatuaży to za mało dla Billa Gatesa, który chce, aby to futurystyczne urządzenie stało się zamiennikiem dzisiejszych smartfonów.

Pomysł Gatesa, który pojawił się już w kilku hollywoodzkich filmach, polega na tym, że ludzie mogą używać elektronicznego tatuażu opracowanego przez Chaotic Moon do dzwonienia, wysyłania wiadomości lub wyszukiwania adresu.

Chociaż nie można jeszcze mówić o przybliżonym czasie udostępnienia elektronicznego tatuażu, Gates i jego zespół szukają sposobu na wykorzystanie go, aby stało się nowym urządzeniem, za pomocą którego ludzie będą wykonywali wiele czynności, które robią za pomocą smartfonów.

Fundacja Billa i Melindy Gatesów sfinansowała badania zespołu, które zostały opublikowane w czasopiśmie Science Translational Medicine.

Według Scientific American, projekt powstał na bezpośrednią prośbę samego założyciela Microsoft, Billa Gatesa, który był osobiście zaangażowany w wysiłki mające na celu wyeliminowanie polio i odry poprzez szczepienia.

Szcze****ka DTP  Billa Gatesa zabiła 10 razy więcej afrykańskich dziewcząt niż sama choroba [BADANIE]

Niewidzialny „tatuaż” towarzyszący szczepionce to wzór złożony z maleńkich kropek kwantowych – maleńkich półprzewodnikowych kryształów, które odbijają światło – który świeci w świetle podczerwonym. Wzór – i szczepionka – są dostarczane do skóry za pomocą zaawansowanych technologicznie rozpuszczalnych mikroigieł wykonanych z mieszaniny polimerów i cukru.

Jak dotąd system jest w większości weryfikacją koncepcji. Ale naukowcy wypróbowali go już na szczurach i odkryli, że wzorce były nadal wykrywalne dziewięć miesięcy po wstrzyknięciu.

W modelach ludzkiej skóry zwłok wzory przetrwały pięć lat symulowanej ekspozycji na słońce.

„Możliwe, że pewnego dnia to „niewidzialne” podejście może stworzyć nowe możliwości przechowywania danych, biodetekcji i zastosowań szczepionek, które mogą poprawić sposób świadczenia opieki medycznej, szczególnie w krajach rozwijających się” – powiedział w oświadczeniu profesor MIT i starszy autor Robert Langer.

Znamię bestii

Leave a Reply