Biedroń oskarża policję o szkolenie białoruskich OMON-owców. Mocna odpowiedź rzecznika KGP

To kolejny fake news ze strony znanego polityka wprowadzający w błąd opinię publiczną i szkalujący polskie służby - powiedział rzecznik Komendy Głównej Policji insp. Mariusz Ciarka odnosząc się do wypowiedzi Roberta Biedronia. Polityk powiedział, że "polskie służby szkoliły służby specjalne reżimu Łukaszenki w polskich ośrodkach".

Biedroń oskarża policję o szkolenie białoruskich OMON-owców. Mocna odpowiedź rzecznika KGP

To kolejny fake news ze strony znanego polityka wprowadzający w błąd opinię publiczną i szkalujący polskie służby – powiedział rzecznik Komendy Głównej Policji insp. Mariusz Ciarka odnosząc się do wypowiedzi Roberta Biedronia. Polityk powiedział, że „polskie służby szkoliły służby specjalne reżimu Łukaszenki w polskich ośrodkach”.

Europoseł Robert Biedroń był w czwartek gościem w Polsat News. „Do niedawna polska policja, polskie służby szkoliły OMON-owców, służby specjalne reżimu Łukaszenki w polskich ośrodkach” – powiedział podczas programu Biedroń.

W piątek do jego słów odniósł się rzecznik Komendy Głównej Policji inspektor Mariusz Ciarka. „To kolejny fake news ze strony znanego polityka wprowadzający w błąd opinię publiczną i szkalujący polskie służby. Nie było takich sytuacji. Prosimy o odpowiedzialność w swoich wypowiedziach Roberta Biedronia” – podkreślił policjant.

„Takie zachowania są niedopuszczalne zwłaszcza w takiej sytuacji, gdy obecnie Europa zmaga się z kryzysem migracyjnym stworzonym przez reżim białoruski” – dodał rzecznik KGP.

Leave a Reply