Biały Dom sprawdza prywatne wiadomości użytkowników na temat szczepionek COVID-19?

Biały Dom poprosi operatorów SMS o monitorowanie „dezinformacji” o szczepionkach w prywatnych wiadomościach tekstowych

Biały Dom sprawdza prywatne wiadomości użytkowników na temat szczepionek COVID-19?

Biały Dom poprosi operatorów SMS o monitorowanie „dezinformacji” o szczepionkach w prywatnych wiadomościach tekstowych

Biały Dom wprowadza nowe narzędzia do inwigilacji obywateli. Rząd komunistycznego prezydenta Stanów Zjednoczonych, Joe Bidena, może pójść o krok dalej w ograniczaniu informacji o szczepionkach poprzez monitorowanie prywatnych mediów społecznościowych, a nawet wiadomości tekstowych.

Biały Dom i jego administracja wraz z sojusznikami z Demokratycznego Komitetu Narodowego, „planują bardziej agresywnie angażować się w sprawdzanie faktów i chcą nawiązać współpracę z operatorami SMS w celu unikania dezinformacji na temat szczepionek wysyłanych za pośrednictwem mediów społecznościowych i wiadomości tekstowych”, według raportu Politico.

Anthony Fauci w 1983 roku oskarżył dzieci o rozsiewanie AIDS. Epidemia strachu i kłamstwa przenoszona drogą mediów do dziś?

Inicjatywa ta jest częścią planu administracji, aby zaszczepić więcej osób na COVID-19 po tym, jak nie udało się osiągnąć celu wyszczepialności na poziomie 70% dorosłych Amerykanów na 4 lipca.

Już na początku czerwca Biden postulował Dzień Normalności na obchody Dnia Niepodległości Ameryki, które odbyły się 4 lipca. „(…) Lato wolności, lato radości, lato spotkań i uroczystości, jeśli tylko masa krytyczna zaszczepionych conajmniej jedną dawką wyniesie 70% przed 4 lipca” – ogłaszał z mównicy prezydent.

„Jesteśmy niezłomnie zaangażowani w to, aby polityka nie podejmowała wysiłków, aby zaszczepić każdego Amerykanina, abyśmy mogli ratować życie i pomóc naszej gospodarce w dalszym odbudowie” – powiedział rzecznik Białego Domu Kevin Munoz.

„Kiedy widzimy zamierzone wysiłki na rzecz rozpowszechniania dezinformacji, postrzegamy to jako przeszkodę dla zdrowia publicznego kraju i nie wstydzimy się tego wykrzyczeć”.

Została utworzona nawet nowa formacja nazwana „Siły Uderzeniowe”, zajmująca się stricte tematem szczepień, które otrzymały oficjalny dokument rządowy, mówiący jak wtargnąć na prywatną posesję, oczyszczać budynki oraz jak zgłaszać i zmuszać antyszczepionkowców do przymusowej kwarantanny.

Natasha Korecki napisała na Twitterze: “Świat Według Bidena przybiera bardziej agresywne podejście by zwalczać siły konserwatywne. Między innymi przez monitorowanie fałszywych wiadomości i zachęcanie platform społecznościowych do sprawdzania faktów.

Jak takie “sprawdzanie faktów” wygląda w rzeczywistości, przedstawił jeden z kongresmenów. Niezależna witryna Facebooka do sprawdzania faktów na temat COVID-19, FactCheck.org, jest finansowana przez lobby szczepionkowe. Thomas Massie ujawnił wysokość oficjalnego wkładu w cenzurę mediów społecznościowych!

Politico nie określiło jasno, co administracja miała na myśli przez „monitorowanie” wiadomości tekstowych, w tym, czy wiadomości będą oflagowane lub czy będą uniemożliwiane.

Media nie wyjaśniły również, w jaki sposób administracja lub platformy mediów społecznościowych określą, jaka jest definicja „dezinformacji” i co ją będzie stanowiło.

Krytycy szybko potępili ostatnie posunięcie administracji. Senator Josh Hawley (R-Mo.), prawnik konstytucyjny, napisał na Twitterze:

Podoba Ci się, co robi Paradyzja.com? 
Pomóż nam dotrzeć do innych:
Skomentuj / Udostępnij
Polub / Subskrybuj
Dziękujemy

WAŻNE: Oznaczono Twój wpis o szczepieniach jako „Fake News”? Nic dziwnego, FactCheck.org sponsorowane jest przez producentów szczepionek!

Leave a Reply