Anthony Fauci w 1983 roku oskarżył dzieci o rozsiewanie AIDS. Epidemia strachu i kłamstwa przenoszona drogą mediów do dziś?

Anthony Fauci nie pierwszy raz szerzy fake newsy, które powielane są później w mediach głównego nurtu jako rzekoma świętość literatury medycznej. Lata 80. to okres jego największej rozpoznawalności, kiedy świat zamarł w przestrachu przed śmiertelnym wirusem HIV.

Anthony Fauci W 1983 roku oskarżył dzieci o rozsiewanie AIDS. Epidemia strachu i kłamstwa przenoszona drogą mediów do dziś?

Anthony Fauci nie pierwszy raz szerzy fake newsy, które powielane są później w mediach głównego nurtu jako rzekoma świętość literatury medycznej. Lata 80. to okres jego największej rozpoznawalności, kiedy świat zamarł w przestrachu przed śmiertelnym wirusem HIV.

Jak się okazuje, podczas światowego kryzysu AIDS w latach 80. Anthony Fauci, był wschodzącą gwiazdą National Institutes of Health (NIH).

W czasie, w którym świat drżał na myśl o zarażeniu się i śmierci spowodowanej nowo odkrytym wirusem, młody Anthony Fauci rozpowszechniał mylącą i antynaukową teorię, że dzieci mogą rozprzestrzeniać AIDS w rodzinie poprzez bliski kontakt.

Zdjęcie z 1984 r. Anthony'ego Fauci, dyrektora Narodowego Instytutu Chorób Zakaźnych i Alergii, przedstawia badania, ustalenia i pytania związane z AIDS. Źródło: (Narodowa Biblioteka Medyczna/YouTube)
Zdjęcie z 1984 r. Anthony’ego Fauci, dyrektora Narodowego Instytutu Chorób Zakaźnych i Alergii, przedstawia badania, ustalenia i pytania związane z AIDS. Źródło: (Narodowa Biblioteka Medyczna/YouTube)

Media szybko podchwyciły tę dezinformację, wywołując ogólnokrajowy szał medialny i publiczną panikę. Machina ruszyła.

Fauci ogłosił to swoje odkrycie na temat mało znanego schorzenia w dniu 6 maja 1983 r. w artykule opublikowanym w JAMA Network, miesięcznym czasopiśmie medycznym o otwartym dostępie publikowanym przez American Medical Association.

Źródło: Journal of the American Medical Association
Źródło: Journal of the American Medical Association

„Naukowcy uważają, że kontakty seksualne i transfuzje krwi mogą rozprzestrzeniać chorobę.

Ale jeśli możliwe jest przenoszenie bezpłciowe, bez krwi, zakres tego syndromu może być ogromny.

AIDS nabiera zupełnie nowego wymiaru”, napisał dalej Fauci, podsycając dezorientację i niepokój, nadając coraz bardziej spekulatywny charakter swojej teorii.

Media szybko powołały się na twierdzenia Fauciego i uznały je za swój temat numer 1.

Po raporcie „AIDS może się przenosić przez kontakt w gospodarstwie domowym”, inne media rozpoczęły lawinę siejących przerażenie nagłówków.

Pomimo obalenia manipulacji Fauci’ego, szkody już zostały wyrządzone poprzez publikacje w tysiącach gazet na całym świecie.

Każdemu media wyryły w świadomości coś, co zostało na wiele długich lat. Mianowicie, że AIDS przenosi się przez zwykły kontakt między osobami.

Wirtuoz oszustwa?

Przyglądając się inżynierii społecznej i kolejnej pandemii strachu, przenoszonej drogą [tym razem] internetową na temat COVID-19, kilka sygnałów może dowodzić temu, że Fauci jest wirtuozem oszustwa.

Prawda o pandemii, czyli druga twarz skuteczności „szczepionek”. Kamil Osięglewski W rozmowie z Najwyższym Czasem

Jak podaje GGI 26 czerwca 1983 roku, w mniej niż dwa miesiące po ukazaniu się jego artykułu w JAMA, Anthony Fauci publicznie zaprzeczył swojej tezie.

Dziś, 40 lat później, również jesteśmy świadkami radykalnie sprzecznych decyzji podejmowanych na tym samym stanowisku przez tę samą osobę.

Maseczki o 180°

W marcu 2020 roku Anthony Fauci gościł w programie 60 Minutes, w którym odniósł się do noszenia maseczek.

„Nie widzę sensu w noszeniu maseczek przez ludzi chodzących po ulicach” – powiedział prowadzącemu prosto w oczy Anthony Fauci.

Do lipca, tego samego roku, Fauci nie tylko zmienił swoje stanowisko o 180°, ale też przyznał, że w marcu oszukał opinię publiczną, aby rzekomo zapobiec ich nieużywania, co z kolei mogłoby spowodować obciążenie służby zdrowia i brak miejsc szpitalach.

Jeśli komuś mało niedorzeczności w CV człowieka, który doradza prezydentowi najpotężniejszego kraju na świecie, to warto zauważyć, że w styczniu bieżącego roku padło z jego ust coś, co nawet świadomie i wnikliwie obserwujących  poczynania tego człowieka, musiało zwalić z nóg.

„Więc jeśli masz twarz zakrytą jedną warstwą maseczki, to nakładasz kolejną warstwę. Zdrowy rozsądek podpowiada, że prawdopodobnie byłoby to bardziej skuteczne” – powiedział Fauci sugerując noszenie dwóch, miast jednej maseczki.

„To jest powód, dla którego ludzie albo zakładają dwie maseczki, albo używają maski typu N95” – dodał, kompletnie zaprzeczając sobie w tej kwestii.

Testy

16 lipca 2020 r. podczas podcastu „This Week in Virology”: Anthony Fauci twierdził, że test PCR COVID jest bezużyteczny i wprowadza w błąd, gdy jest wykonywany w „35ciu cyklach lub więcej”. Wynik pozytywny wskazujący na infekcję nie może być zaakceptowany ani nie można mu wierzyć.

„(…) Jeśli wykonasz test przy progu cyklu 35-go lub wyższym… szanse na to, że jest on pewny replikacji są znikome… prawie nigdy nie można wyhodować wirusa [wykryć prawdziwie pozytywnego wyniku] w 37-mym progu cyklu… nawet 36-tym…”.

Fauci twierdzi, że test jest bezużyteczny, gdy jest wykonywany z częstotliwością 35-ciu cykli lub wyższą. FDA twierdzi, że by ustalić, czy wirus tam jest, trzeba przeprowadzać test do 40 cykli.

Każdy „cykl” testu to powiększenie próbki testowej pobranej od pacjenta.

Zbyt wiele cykli sprawia, że test pokaże różnego rodzaju nieistotne materiały, które zostaną błędnie zinterpretowane jako istotne. Nazywa się to False Positive.

To, czego Fauci nie powiedział na filmie, to to, że FDA, która zezwala na test do użytku publicznego, zaleca przeprowadzenie testu do 40 cykli, nie 35-ciu.

Zakażenia w Teksasie spadają gwałtownie po zdjęciu obostrzeń [VIDEO]

Czy zatem wszystkie laboratoria w USA, które przestrzegają wytycznych FDA, świadomie lub nieświadomie uczestniczą w masowym oszustwie?

Miliardom na całym świecie na tej postawie mówi się, że są zarażeni wirusem na podstawie fałszywie dodatniego wyniku.

Zatem całkowita liczba „przypadków” COVID – obliczona na podstawie testu – może okazać się bardzo wątpliwa.

Próżno zatem czekać, by Anthony Fauci kiedykolwiek zreflektował się w tym, co robi i mówi, zaprzestał, pokazał skruchę i poniósł tego konsekwencje.

Natomist wydaje się niepojęte, niebywałe i zastanawiające, że jedna i ta sama osoba w osobie Anthony’ego Fauci’ego piastuje to samo, najwyższe stanowisko, od blisko 40 lat.

USA: 117 pracowników pozywa szpital w Houston za przymus szczepionkowy. „Nie jesteśmy szczurami laboratoryjnymi!”

2 KOMENTARZE

Leave a Reply