Znana konserwatywna aktorka podnosi problem pedofilii w Hollywood. Agent KGB ostrzegał przed marksistowskim procesem obalania Ameryki.

Aktorka Kirstie Alley ostrzega, że Hollywood szuka akceptacji dla pedofilii. Twitter oszalał z wściekłości. „(...) moje serce krwawi od tego gówna, które wpycha się w głowy naszych dzieci. »Kodeks moralny« nie jest przestarzały. Moralność jest po prostu wskazówką dla lepszego bytu. Wyraźna »edukacja« seksualna i »wybór« ideałów narzucanych dzieciom NIE oznaczają lepszej egzystencji”.

Znana konserwatywna aktorka podnosi problem pedofilii w Hollywood. Agent KGB ostrzegał przed marksistowskim procesem obalania Ameryki.

Aktorka Kirstie Alley ostrzega, że Hollywood szuka akceptacji dla pedofilii. Twitter oszalał z wściekłości. „(…) moje serce krwawi od tego gówna, które wpycha się w głowy naszych dzieci. »Kodeks moralny« nie jest przestarzały. Moralność jest po prostu wskazówką dla lepszego bytu. Wyraźna »edukacja« seksualna i »wybór« ideałów narzucanych dzieciom NIE oznaczają lepszej egzystencji”.

W serii tweetów, które rozwścieczyły lewicowe media i osobistości, znana konserwatywna aktorka Kirstie Alley podzieliła się swoim przekonaniem, że Ameryka jest na dobrej drodze do zaakceptowania pedofilii, a główni producenci treści audiowizualnych są częściowo odpowiedzialni za takie zboczenie.

„Oglądałam telewizję… moim zdaniem posunęliśmy się za daleko. Żal mi naszych dzieci. Ich ekspozycja na wszystko, co perwersyjne na każdym ekranie, jest oszałamiająca. A jeszcze bardziej tragiczne jest to, że jest reklamowane jako»normalne«”.

Następnie kontynuowała wątek, pokazując swoją troskę o rzeczy, które „nasze dzieci” są zmuszone zaakceptować. Zastanawiała się również nad moralnością, stwierdzając, że jest to zbiór wartości, który nie powinien być produktem chwilowego problemu modowego, ale czymś bardziej transcendentalnym.

„Nakręciłam się trochę, ale moje serce krwawi od tego gówna, które wpycha się w głowy naszych dzieci. „Kodeks moralny” nie jest przestarzały. Moralność jest po prostu wskazówką dla lepszego przetrwania. Wyraźna „edukacja” seksualna i „wybór” ideałów narzucanych dzieciom NIE oznacza lepszego ich bytu”.

Na koniec ostrzegła, że ​​ludzie stają się tak „postępowi”, że w przyszłości będą nawet wspierać pedofilię, broniąc każdego argumentu, który dobrze dla nich brzmi, tak jak ci, którzy mówią, że „po prostu kochają dzieci”.

Swoimi komentarzami odnosząca sukcesy aktorka ponownie udowodniła, że ​​znalazła się po przeciwnej stronie swoich kolegów z Hollywood, którzy generalnie popierają wszelkie postępowe działania mające na celu narzucenie ideologii LGBT, ateizmu i niszczenia tradycji.

We wrześniu 2020 r. Alley trafiła na nagłówki gazet za krytykę Akademii Oscarów po zaprezentowaniu swojej nowej inicjatywy na rzecz różnorodności, którą nazwała „wstydem dla artystów na całym świecie”.

SZOK! UK: 11-letnia dziewczynka została najmłodszą matką w Wielkiej Brytanii! Edukacja seksualna nie działa?

„Zawsze atakują mnie z tych samych trzech powodów: jestem grubą, nieistotną scjentolożką” – powiedziała Alley, jak donosił Fox News. „Ale to trwa od 40 lat, więc jestem przyzwyczajona.

To naprawdę wszystko, co mają do zaoferowania, więc szczerze, nie biorę tego zbyt do siebie, ponieważ czuję, że kiedy ludzie są zdenerwowani, to mają prawo mówić to, co chcą powiedzieć. A ja mam prawo ich zablokować, jeśli nie podoba mi się sposób, w jaki mówią”.

Następnie argumentowała, że ​​Akademia stara się kontrolować artystów i ich indywidualne myślenie, po wdrożeniu nowych przepisów związanych z ideologią LGBT w celu spełnienia wymogów nominacji.

Zaledwie miesiąc po jej komentarzach przeciwko Akademii, aktorka publicznie wyraziła w tweecie swoje poparcie dla byłego prezydenta Trumpa.

„Głosuję na Trumpa, ponieważ NIE jest politykiem. Głosowałam na niego 4 lata temu z tego powodu, i z tego powodu zagłosuję na niego ponownie. Szybko załatwia sprawy i szybko zmieni gospodarkę. Macie to ludzie, macie to – powiedziała aktorka.

Jej komentarze sprawiły, że kilkakrotnie znalazła się w centrum krytyki ze strony lewicowców. Jednak Alley zawsze trzymała się swoich tradycyjnych, konserwatywnych wartości.

Kiedy po ogłoszeniu swojego poparcia dla Trumpa aktorka spotkała się z falą krytyki, postanowiła udzielić ogólnej odpowiedzi wszystkim tym, którzy zareagowali krytycznie, mówiąc: „Nie sądzę, żebym kiedykolwiek miała w życiu tak wiele obelg skierowanych pod moim adresem. Przynajmniej nie tutaj. W każdym razie, wydaje się, że nie mam prawa mieć własnego punktu widzenia bez bycia znieważaną. To są naprawdę paskudni ludzie.”

Kirstie spotkała się również z pozytywnymi komentarzami ludzi, którzy rozumieją sytuację. Jeden z użytkowników podesłał wywiad z byłym agentem radzieckim, KGB-stą, Yuri Bezmenov’em, który w swojej wypowiedzi tłumaczy, jak działa ideologiczne obalenie, prowadzące do zniszczenia przeciwnika.

„Wojna psychologiczna jest po to, by zmienić postrzeganie rzeczywistości przez każdego Amerykanina do momentu, w którym – pomimo obfitość otrzymywanych informacji – nikt nie jest w stanie dojść do racjonalnych wniosków, w rozumieniu obrony ich samych, ich członków rodziny, lokalnej społeczności, czy ich kraju.

To proces prania umysłów, który odbywa się bardzo powoli, a podzielony jest na cztery podstawowe etapy” – informuje były agent KGB.

Hollywood kipi ze złości po wyjściu Donalda Trumpa ze szpitala: “udawany powrót do zdrowia”! “Lekarze kłamią dla masowego mordercy”

„Pierwszym jest demoralizacja, która trwa od 15 do 20 lat. Dlaczego tyle? Ponieważ tyle zajmuje wykształcenie jednego pokolenia w kraju twojego wroga, który podczas tego czasu będzie narażony na daną ideologię.

Innymi słowy, Marksizm i Leninizm był wpompowywany w świeże głowy przez przynajmniej trzy pokolenia amerykańskich uczniów, bez kwestionowania ich dla przeciwwagi podstawowymi wartościami amerykańskimi, ich patriotyzmem”.

„Proces demoralizacji jest w Ameryce zakończony z takim sukcesem, że Andropov nie marzyłby nawet o takich wynikach. W przeważającej mierze, dzięki brakowi moralnych standardów, demoralizacji na Amerykanach dokonali sami Amerykanie”.

„Prawdziwa informacja i zderzenie się z nią nie ma już zasadniczo sensu, bo dla  zdemoralizowanej osoby fakty nic nie znaczą. Nawet gdybym zasypał kogoś autentycznymi informacjami ze zdjęciami, dokumentami; nawet gdybym wziął kogoś za rękę i siłą zaciągnął do Związku Sowieckiego, pokazując obozy zagłady, nie uwierzyłby. To jest właśnie tragiczna konsekwencja demoralizacji”.

Bezmenov tłumacząc kolejny krok, mówi o „destabilizacji”, w której burzyciel ustroju społecznego nie dba o twoje pomysły, czy o to, że niezdrowo się odżywiasz. „Teraz, podczas procesu destabilizacji, trwającego od 2 do 5 lat, ważne są podstawy: ekonomia, stosunki międzynarodowe oraz systemy obronne” – wylicza agent.

„Wpływ marksistów i leninistów w obronę kraju i ekonomię widać tu doskonale. Nie zdawałem sobie sprawy, kiedy wylądowałem 14 lat temu w tej części świata [wywiad z agentem został przeprowadzony w roku 1984 – przypis KO], że proces przebiegnie tak szybko”.

UK: Wielka, Faszystowska, Tęczowa, Socjalistyczna, Marksistowska Brytania 2021. Jakub Andrzej Grygowski w szczerym wywiadzie dla NCzas!

„Następnym krokiem jest »kryzys«, a ten może pociągnąć kraj na dno w zaledwie sześć tygodni. A po kryzysie, za pomocą brutalnej zmiany rządów, struktur i ekonomii w państwie, zachodzi okres »normalizacji«”.

Proces „normalizacji” może trwać w nieskończoność. Jest to cyniczna wyrażenie, które narodziło się z sowieckiej propagandy, kiedy sowieckie czołgi wjechały do Czechosłowacji w roku 68 – wyjaśnia. „Towarzysz Breżniew powiedział: »Teraz sytuacja w bratniej Czechosłowacji jest unormalizowana«”.

Na którym etapie obalania ustroju jest obecnie Ameryka? Czy analiza i przestroga Yuri Bezmenova trafnie określiła rozwój największego mocarstwa na Ziemi?

Podoba Ci się, co robi Paradyzja.com? 
Pomóż nam dotrzeć do innych: 
Skomentuj / Udostępnij 
Polub / Subskrybuj
Dziękujemy

Leave a Reply