Abelard Giza opluł furgonetkę obrońców życia i pochwalił się tym na Facebooku

Znany komik Abelard Giza opluł furgonetkę obrońców życia z Fundacji Pro - Prawo do Życia. Kabareciarz pochwalił się na Facebooku swoim wybrykiem pisząc emocjonalny wpis.

Abelard Giza
Abelard Giza

Znany komik Abelard Giza opluł furgonetkę obrońców życia z Fundacji Pro – Prawo do Życia. Kabareciarz pochwalił się na Facebooku swoim wybrykiem pisząc emocjonalny wpis.

Znany komik z Pomorza napisał ostatnio post, który umieścił na swojej stronie na Facebook, w którym chwali się opluciem furgonetki Fundacji Pro – Prawo do Życia. W swoim wpisie oskarża obrońców życia o agresję, a także twierdzi, że przez powszechną w Polsce homofobię jego przyjaciele chcą wyjechać z kraju.

„Do niedawna myślałem, że potrafię oddzielić emocje od medialnych przekazów i politycznego szczucia. Okazało się jednak, że nie. Kilka dni temu miałem zderzenie z ciężarówką. To była ta homofobiczna ciężarówka, sącząca z megafonów jad wobec społeczności LGBT” – napisał na Facebooku Giza.

„Może miałbym to w nosie, ale dla mnie LGBT to nie tylko zbiór literek. To moi konkretni przyjaciele, których mam w tych środowiskach” – kontynuuje kabareciarz.

„Otworzyłem usta i… Jedyne co z nich wypadło to ślina. Oplułem ten samochód. Ostatnio zareagowałem tak w piątej klasie. Dziś czterdziestoletni siwy gość z brzuchem plujący na przednią szybę busa – żenada. Wiem” – przyznaje Abelard Giza.

Leave a Reply