UK: Ponad 85% Brytyjczyków po pierwszym strzale eksperymentalnej terapii genowej COVID-19. Pomimo tego liczba przypadków Delta wzrosła o ponad 50 000 na tydzień!

Nowe dane brytyjskiego rządu wskazują jedną z największych wyszczepialności w Europie. Pomimo rekordowego ponad 85% użycia eksperymentalnej terapii genowej, przypadki występowania wariantu Delta COVID-19 wzrosły o 46%, czyli 50,824 na tydzień.

UK: Ponad 85% Brytyjczyków po pierwszym strzale eksperymentalnej terapii genowej COVID-19. Pomimo tego liczba przypadków Delta wzrosła o ponad 50 000 na tydzień!

Nowe dane brytyjskiego rządu wskazują jedną z największych wyszczepialności w Europie. Pomimo rekordowego ponad 85% użycia eksperymentalnej terapii genowej, przypadki występowania wariantu Delta COVID-19 wzrosły o 46%, czyli 50,824 na tydzień.

Borys Johnson ogłosił niedawno nową inicjatywę na rzecz dominacji brytyjskiej jako naukowego supermocarstwa. Rząd Jej Królewskiej Mości koncentrować się ma na wysokim poziomie wyszczepialności, testowaniu COVID-19 oraz na dostarczaniu niezbędnych materiałów do innych części globu, jako pomoc w walce z niebezpiecznym wirusem.

Jak podaje rządowa strona gov.uk, od środy 30.06.2021 62,7% populacji Wielkiej Brytanii w wieku dorosłym jest w pełni zaszczepionych, a ponad 85% otrzymało pierwszą dawkę. Tymczasem, niespodziewanie, zachorowalność na wariant Delta wzrosła o 46%, dając ponad 50 000 przypadków na tydzień.

UK: Nowa inicjatywa, mająca na celu umocnienie pozycji Wielkiej Brytanii, jako naukowego supermocarstwa.

Rząd brytyjski boryka się z propagandowymi problemami, ponieważ sukces, który obwieszcza w telewizji, nie pokrywa się z liczbami podawanymi w oficjalnych źródłach rządowych.

Jak informowaliśmy, na stronie gov.uk od marca tego roku dostępny jest dokument z przewidywaniami rządu Wielkiej Brytanii odnośnie tego, jaka grupa i w jakim procencie umrze podczas czwartej fali COVID-19. „Odrodzenie zgonów zdominowane przez zaszczepionych dwiema dawkami”.

Londyńska rada miasta przeprowadza właśnie przygotowania do przetargu na nadmierne składowanie ciał osób zmarłych we wszystkich 32 częściach stolicy, jako że zaszczepieni są trzy razy bardziej narażeni na śmierć, niż niezaszczepieni.

Mało tego, rząd Borysa Johnsona uparcie twierdzi, że szczepionka nie jest eksperymentalnym produktem medycznym, pomimo słów samego twórcy mechanizmu mRNA doktora Roberta W. Malone’a, że to, czego używa się do walki z SARS-COV-2, jest eksperymentalną terapią genową.

Testowanie

Jak podaje gov.uk, w dniu 1 lipca 2021 r. zgłoszono 1 121 678 testów. Oznacza to wzrost o 6,8% w porównaniu z poprzednimi 7 dniami. Od 25 czerwca 2021 r. do 1 lipca 2021 r. przeprowadzono 7 040 887 testów.

Przypadki

27 125 nowych przypadków z potwierdzonym pozytywnym wynikiem testu zgłoszone 2 lipca 2021 r. W okresie od 26 czerwca 2021 r. do 2 lipca 2021 r. 157 675 osób miało potwierdzony pozytywny wynik testu. Oznacza to wzrost o 74,2% w porównaniu z poprzednimi 7 dniami.

Szczepienia

Obecnie szczepionki podaje się w 2 dawkach w odstępie co najmniej 21 dni. 45 013 503 osób otrzymało pierwszą dawkę do końca 1 lipca 2021 roku. 33 241 265 osób otrzymało drugą dawkę do końca 1 lipca 2021 r.

Opieka zdrowotna

Zdaniem gov.uk, 28 czerwca 2021r. 304 osoby z koronawirusem trafiły do ​​szpitala. W okresie od 22 czerwca 2021 do 28 czerwca 2021 1825 trafiło ich . Oznacza to wzrost o 16,5% w porównaniu z poprzednimi 7 dniami.

W dniu 30 czerwca 2021 r. w szpitalu z koronawirusem przebywało 1795 pacjentów. W dniu 1 lipca 2021 r. w łóżkach szpitalnych z wentylatorem mechanicznym przebywało 300 pacjentów z koronawirusem.

Zgony

W ciągu 28 dni od pozytywnego wyniku testu na koronawirusa zgłoszonego 2 lipca 2021r. doszło do 27 zgonów. Między 26 czerwca 2021 a 2 lipca 2021 w ciągu 28 dni od pozytywnego wyniku testu na koronawirusa doszło do 123 zgonów. Oznacza to wzrost o 11,8% w porównaniu z poprzednimi 7 dniami.

Indie: Kurkuma, pieprz i badania. Pozytywne skutki działania naturalnych suplementów na COVID-19!

Wyszczepienie ponad wszystko

Rząd Walii wydał „wezwanie do działania”, oferując w ten weekend sesje szczepień w niektórych ośrodkach dla wszystkich osób powyżej 18 roku życia.

Minister zdrowia, Eluned Morgan, powiedziała: „Wszyscy dorośli w Walii powinni mieć teraz zaoferowany dostęp do szczepienia, ale wiemy, że w niektórych przypadkach ludzie musieli odwołać lub przegapili swoje wizyty. Chcemy, aby otrzymanie szczepionki było jak najłatwiejsze, zwłaszcza dla młodszych dorosłych osób, którzy mają inne wymagania czasowe”.

Liczba wyszczepienia dorosłych Brytyjczyków / Źródło: gov.uk
Liczba wyszczepienia dorosłych Brytyjczyków / Źródło: gov.uk

Szkocja przyjmuje podobne podejście. Sekretarz zdrowia Humza Yousaf powiedział: „Naszą drogą wyjścia z tej pandemii jest jak najszybsze zaszczepienie jak największej liczby osób, dlatego namawiam ludzi, aby zrobili to w lipcu.

Public Health England opublikowało pierwsze szacunki dotyczące skuteczności szczepionek w wieku poniżej 40 lat. Pojedyncza dawka szczepionki Pfizer jest skuteczna w 61% przeciwko chorobie objawowej, a pojedyncza dawka szczepionki Moderna jest skuteczna w 72%.

Office for National Statistics (ONS) ogłosił, że 89% dorosłych zgłosiło otrzymanie co najmniej jednej dawki szczepionki przeciw COVID-19, w tym 63% drugiej dawki.

Pozytywne nastawienie do szczepionki COVID-19 pozostaje wysokie i wynosi 96%.

Jednak wśród osób w wieku od 16 do 17 lat 14% uchyliło się od szczepień, co jest największą niezdecydowaną grupą w porównaniu z innymi grupami wiekowymi.

Wariant Delta na wznoszącej pomimo rekordowej wyszczepialności

Public Health England ogłosiło, że przypadki wariantów Delta wzrosły o 50 824 w ciągu tygodnia, czyli o 46%. Wariant Delta stanowi około 95% zsekwencjonowanych przypadków w Wielkiej Brytanii.

Liczba przypadków wariantu Delta / Źródło: gov.uk
Liczba przypadków wariantu Delta / Źródło: gov.uk

Dr Jenny Harries, dyrektor naczelna brytyjskiej Agencji Bezpieczeństwa Zdrowia, powiedziała: „Chociaż liczba przypadków rośnie, nie obserwujemy proporcjonalnego wzrostu liczby osób przyjmowanych do szpitala. Dane sugerują, że jest to świadectwem sukcesu dotychczasowy program szczepień i wyraźnie pokazuje, jak ważne jest podanie obu dawek szczepionki”.

Bardzo ciekawa zmiana narracji, jako że od samego początku mówiono opinii publicznej, że rosnąca liczba przypadków [wynikających przecież jedynie ze zwiększonej liczby pozytywnych (fałszywie dodatnich) testów] wpłynie na hospitalizację.

Wnikliwi obserwatorzy i komentatorzy bili na alarm od samego początku, mówiąc, że tak nie koniecznie musi być. Pojawiają się głosy, czy przypadkiem nie powinno się patrzeć na przypadki COVID0-19 w ten właśnie sposób od pierwszych dni “pandemii”? Czyż głównym wskaźnikiem niebezpieczeństwa wirusowego nie jest śmiertelność? Liczba przypadków niekoniecznie musi wskazywać przecież cokolwiek.

Plandemia Ściema Skandal |Wyjaśniamy, Jak [NIE] Działają Testy PCR na COVID-19 [Wideo]

Leave a Reply