78-letni Mick Jagger znów na scenie. The Rolling Stones ruszą w trasę koncertową

Brytyjski zespół rockowy The Rolling Stones planuje 7 lipca wystąpić w Amsterdamie, aby zrekompensować swoim fanom koncert, który został odwołany w poniedziałek, gdy wokalista grupy Mick Jagger uzyskał pozytywny wynik testu na najmodniejszą chorobę ostatnich lat - poinformował w środę promotor koncertu.

Mick Jagger, Fot. PAP/EPA/Peter Byrne
Mick Jagger, Fot. PAP/EPA/Peter Byrne

Brytyjski zespół rockowy The Rolling Stones planuje 7 lipca wystąpić w Amsterdamie, aby zrekompensować swoim fanom koncert, który został odwołany w poniedziałek, gdy wokalista grupy Mick Jagger uzyskał pozytywny wynik testu na najmodniejszą chorobę ostatnich lat – poinformował w środę promotor koncertu.

Poniedziałkowy występ Stonesów na amsterdamskiej Johan Cruyff Arena został odwołany w ostatniej chwili po tym, jak 78-letni Jagger zaczął mieć objawy Covid-19 tuż przed występem.

Choroba lidera zespołu i konieczność odbycia przez niego pięciodniowej kwarantanny zmusiła także zespół do przełożenia koncertu, zaplanowanego na piątek w Bernie w Szwajcarii.

„Jagger czuje się już znacznie lepiej”

Grupa w środę na Twitterze zakomunikowała, że Jagger czuje się już znacznie lepiej i nie planuje odwoływać innych koncertów. „Wszystkie plany na przyszły tydzień są aktualne” – napisali Stonesi.

Od 1 czerwca The Rolling Stones odbywają trasę koncertową z okazji 60-lecia istnienia zespołu. Tournee ma zakończyć się występem w Sztokholmie 31 lipca.

Leave a Reply