WAŻNE! USA: 7 chłopców z zapaleniem serca, wyglądającym jak zawał, po podaniu Pfizer BioNtech!

Po podaniu eksperymentalnego produktu firmy Pfizer, u 7 chłopców w wieku od 14 do 19 lat stwierdzono rzadki rodzaj zapalenia serca. Ta sama przypadłość łączona jest ze szczepionkami przeciwko Covid-19.

WAŻNE! USA: 7 chłopców z zapaleniem serca, wyglądającym jak zawał, po podaniu Pfizer BioNtech!

Po podaniu eksperymentalnego produktu firmy Pfizer, u 7 chłopców w wieku od 14 do 19 lat stwierdzono rzadki rodzaj zapalenia serca. Ta sama przypadłość łączona jest ze szczepionkami przeciwko Covid-19.

Jak podaje CNN, u 7 chłopców wykryto rzadkie zapalenie mięśnia sercowego. Zdaniem lekarzy, wszyscy wyglądali, jakby mieli ostry zawał serca. Skarżyli się na ból w klatce piersiowej i ogólny dyskomfort.

Okazało się bowiem, że powodem dla którego 7 chłopców w wieku od 14 do 19 lat znalazło się w szpitalu, był bardzo rzadki rodzaj zapalenia mięśnia sercowego.

USA: 13-letni chłopiec znaleziony martwy po dwóch dawkach Pfizer BioNtech

Ten sam, który świat medyczny zaczyna łączyć ze szczepionkami Covid-19. Szczególnie z produktem firmy Pfizer BioNtech.

O nowych odkryciach izraelskich lekarzy pisaliśmy około dwa miesiące temu, z których wynikało, że naukowcy wykryli ponad 60 przypadków zapalenia mięśnia sercowego u mężczyzn poniżej 30 roku życia.

„Wstępny raport komisji, której zadaniem było monitorowanie skutków ubocznych szczepionek, wykazał 62 przypadki zapalenia mięśnia sercowego, w tym dwa zgony u osób, które otrzymały szczepionkę Pfizer.”

O przypadku 7 chłopców wypowiedziała się dr Judith Guzman-Cottrill z Oregon Health & Science University na spotkaniu Narodowego Komitetu Doradczego ds. Szczepień.

„Na szczęście żaden z naszych pacjentów nie był w stanie krytycznym i wszyscy bardzo szybko zareagowali na leczenie” – zapewniła.

Guzman-Cottrill powiedziała, że wierzy, że 'myocarditis’, zwane zapaleniem mięśnia sercowego, może być wynikiem bardzo rzadkiej reakcji na szczepionkę przeciwko COVID-19.

„Wszystkich siedmiu pacjentów zostało niedawno zaszczepionych i żaden nie miał dowodów na przejście infekcji spowodowanej koronawirusem.”

Zauważyła, że dzieci i nastolatki mają silniejsze natychmiastowe reakcje na szczepionkę, w porównaniu z osobami dorosłymi. Reakcje te, szeroko opisywane, obejmują gorączkę, złe samopoczucie i ból głowy.

Wykres pokazujący wpływ szczepionek na śmiertelność przez nie spowodowaną / źródło: Twitter dr Gold
Wykres pokazujący wpływ szczepionek na śmiertelność przez nie spowodowaną / źródło: Twitter dr Gold

„Zapalenie serca może być bardziej skrajnym przejawem tej reakcji” – powiedziała Guzman-Cottrill.

„Zastanawiam się, czy zapalenie mięśnia sercowego jest w rzeczywistości dodatkowym rzadkim zdarzeniem niepożądanym związanym z układową reaktogennością i / lub immunogennością, a ci młodsi pacjenci mają po prostu większą reaktogenność i cięższą reaktogenność w porownaniu z osobami starszymi ” – powiedziała.

Na Twitterze z kolei, rozgorzała dyskusja na temat tego, że CDC (Centrum Kontroli Chorób) zdaje się nie zauważać problemu.

CDC fałszuje dokumenty związane z nadaniem licencji szczepionce przeciwko ospie wietrznej!

„Gdzie jest CDC, które powinno dbać o dobro niewinnych dzieci, kiedy dowody na niebezpieczeństwo eksperymentalnych terapii wprowadzanych pospiesznie, piętrzą się z dnia na dzień?” – zapytała dr Simone Gold.

Simone Gold, MD, JD, FABEM, jest certyfikowanym przez radę doktorów lekarzem medycyny ratunkowej, oraz wykształconym na Uniwersytecie Stanforda prawnikiem.

Ponadto jest założycielką America’s Frontline Doctors, mamą i autorką bestsellera „Nie Wyrażam Zgody: moja walka z medyczną Cancel Culture”.

Ukończyła szkołę medyczną w Chicago, zanim rozpoczęła studia prawnicze na Uniwersytecie Stanforda, aby uzyskać tytuł doktora nauk prawnych.

Dr Gold pracowała w Waszyngtonie dla Surgeon General, a także dla przewodniczącego Senackiej Komisji Pracy i Zasobów Ludzkich.

Na swoim profilu twitterowym przytacza wykres, ukazujący umieralność po szczepieniu eksperymentalnym produktem medycznym przeciwko SARS-COV-2.

Wyraźnie z niego wynika, że w momencie wprowadzenia szczepionek przeciwko COVID-19 umieralność znacząco wzrosła.

„Tak, zdaniem FDA, wyglada definicja 'bezpiecznych i skutecznych’” – ironizuje dr Gold, pokazując wykres, na którym zaznaczone jest już prawie 6000 zgonów poszczepiennych, związanych ze szczepieniami na koronawirusa.

Warto przypomnieć, że koncern nie przebrnął jeszcze nawet przez testy kliniczne III fazy. Jak się okazuje, Pfizer BioNtech zakończy swoje eksperymentalne badania dopiero w roku 2023.

Nie zakończono zatem wymaganych testów produktu Pfizer, lecz zdążono powiadomić, ile firma będzie w stanie zarobić na eksperymentalnym produkcie medycznym.

WAŻNE! USA: Holokaust poszczepienny nabiera rozpędu: Dane VAERS wskazują 4000% wzrost liczby zgonów po szczepieniu Covid-19! A to dopiero początek.

Według niedawnych wyliczeń ekonomistów koncernu, sama sprzedaży „szczepionek” Pfizer przeciwko COVID-19 ma przynieść 26 mld dolarów przychodu.

Zyski ze sprzedaży preparatu mają wynieść ponad jedną trzecią rocznego dochodu firmy, podawał brytyjski Guardian.

Czy zatem, skoro produkt jest jeszcze w głębokiej fazie testów, można mówić, że jest bezpieczny, skuteczny i najlepiej przebadany?

Podoba Ci się, co robi Paradyzja.com? 
Pomóż nam dotrzeć do innych:
Skomentuj / Udostępnij
Polub / Subskrybuj
Dziękujemy

Leave a Reply