60% lekarzy nie chce się szczepić! Zaskakujące wyniki przeczą rządowej propagandzie

W sprawie tak zwanych szczepionek na COVID-19 w świecie medycznym zdania są podzielone. Pomimo nagminnej propagandy rządowo-medialnej w mainstreamie, prawie 60% lekarzy nie skorzysta z eksperymentalnej terapii genowej.

Zaskakujące wyniki przeczą rządowej propagandzie: 60% lekarzy nie chce się szczepić!

W sprawie tak zwanych szczepionek na COVID-19 w świecie medycznym zdania są podzielone. Pomimo nagminnej propagandy rządowo-medialnej w mainstreamie, prawie 60% lekarzy nie skorzysta z eksperymentalnej terapii genowej.

Ankieta internetowa przeprowadzona przez Association of American Physicians and Surgeons wykazała, że ​​prawie 60% wszystkich lekarzy nie decyduje się na „szczepienie”.

Świat medyczny nie jest jednoznaczny. W sprawie tak zwanych szczepionek na COVID-19 również zdania są podzielone.

WAŻNE! Doktor Malone, wynalazca mRNA, rozwiewa wszelkie wątpliwości, zabierając głos w sprawie szczepionek COVID-19 oraz antyszczepionkowców!

W zeszłym miesiącu Amerykańskie Towarzystwo Medyczne (AMA) ogłosiło, że około 96 procent wszystkich praktykujących lekarzy jest obecnie w pełni zaszczepionych zgodnie z wytycznymi rządowymi.

Uprawianie propagandy również przez środowiska medyczne jest widziane gołym okiem przez lekarzy, którzy nie zgadzają się z takimi tezami.

Tym bardziej, że ankieta Amerykańskiego Towarzystwa Medycznego została przeprowadzona jednie na 300 respondentach.

Zdaniem AMA 96% lekarzy zostało w pełni wyszczepionych / Źródło: AMA
Zdaniem AMA 96% lekarzy zostało w pełni wyszczepionych / Źródło: AMA

Żadne badanie nie stanowi losowej próby wszystkich amerykańskich lekarzy, ale ankieta AAPS pokazuje i podważa propagandową tezę Amerykańskiego Towarzystwa Medycznego, że poparcie lekarzy dla kampanii masowych szczepień jest jednoznaczne i prawie cała społeczność medyczna już została zaszczepiona podwójną dawką.

Ponadto, dr Jane Orient, dyrektor wykonawcza AAPS odniosła się do przyklejania łatki lekarzom, którzy sceptycznie podchodzą do eksperymentu medycznego. „Błędem jest nazywanie osoby, która odrzuca szczepionkę, 'antyszczepionkowcem’” – powiedziała.

„Praktycznie nie ma lekarzy będących 'anty-antybiotykarzami’, czy 'anty-chirurgami’, podczas gdy sceptycy eksperymentalnej terapii genowej są przeciwni terapiom, które ich zdaniem są niepotrzebne, które wzbudzają większe prawdopodobieństwo wyrządzonej szkody, niż przyniosą korzyści indywidualnemu pacjentowi lub są nieodpowiednio przetestowane”.

Ankietę, którą przeprowadziło AAPS, otwierało pytanie o stan zatrudnienia respondentów. Do wyboru były następujące odpowiedzi:

 • praktykujący lekarz
 • emerytowany lekarz
 • inny personel medyczny
 • nie jest specjalistą medycznym

Były również pytania z odpowiedziami „tak/nie”: „Otrzymałem szczepionkę na COVID i jestem uważany za 'w pełni wyszczepionego'”.

Jeśli odpowiedź była twierdząca, kolejne dopytywały o nazwę producenta przyjętej szczepionki. Tu możliwości były cztery: Pfizer, Moderna, Johnson&Johnson, inne.

Oraz o powód, dlaczego dana osoba ją wzięła. Jako odpowiedzi można było wybrać:

 • Uważam, że są bezpieczne i skuteczne
 • Moja praca lub szkoła ich wymaga
 • Wierzę, że pomagają chronić mnie przed infekcją lub zarażaniem innych
 • Szczepienia były wymagane, aby móc podróżować lub uczestniczyć w imprezie
 • Inne

Kolejnym było zapytanie o niepożądane odczyny poszczepienne. Tu można było zaznaczyć spomiędzy trzech: minimalne, średnie, ostre.

Jeśli na wcześniejsze pytanie o przyjęcie dwóch dawek odpowiedź była przecząca, do wyboru były następujące pytania:

Jeśli nie, dlaczego nie otrzymałeś szczepionki przeciw COVID?

 • Miałem już COVID
 • Uważam, że ryzyko szczepienia przewyższa ryzyko choroby
 • Ze względu na niekorzystny efekt pierwszej dawki nie otrzymuję drugiej
 • Szczepionki są dla mnie niedostępne lub zbyt trudne do zdobycia
 • Otrzymałem pierwszy zastrzyk i planuję otrzymać drugi, aby zostać w pełni zaszczepionym
 • inny

Na końcu pytano o kontakt z osobami, u których wystąpiły niepożądane odczyny poszczepienne. Dodatkowo można było wypowiedzieć się w sekcji komentarza.

UK: List otwarty pełnych obaw naukowców na łamach British Medical Journal z apelem o zaprzestanie testowania dzieci na COVID-19

Prawie 60% (58.09) lekarzy zaznaczyło odpowiedź, że nie jest wyszczepionych przeciwko COVID-19. Spośród 560 praktykujących lekarzy 56 procent stwierdziło, że oferuje wczesne leczenie na COVID.

Wśród ankietowanych AAPS aż 54% wskazało, że są w pełni świadomi faktu, że wiele osób cierpi na „obszerne niepożądane odczyny poszczepienne”.

Spośród nieszczepionych lekarzy 80% oznajmiło: „Uważam, że ryzyko związane ze szczepieniami przewyższa ryzyko choroby”, a 30% stwierdziło: „Miałem już COVID”.

Wśród innych przedstawionych powodów odmowy podania szczepionki były obawy dotyczące długotrwałych skutków ubocznych, które są całkowicie nieznane, a także fakt wykorzystania abortowanej tkanki płodu ludzkiego w niektórych fiolkach.

„Eksperymentalny” charakter tak zwanych szczepionek również został przedstawiony jako powód odnowy ich przyjęcia.  Co ciekawe, zauważono też, że lepiej skorzystać z dostępnych skutecznych opcji wczesnego leczenia COVID-19, co wiąże się z użyciem hydroksychlorochiny i iwermektyny.

Obawy dotyczące zakrzepów krwi, chorób sercowo-naczyniowych i wczesnej śmierci były również podawane jako powody, dla których lekarze po prostu odmawiają wzięcia udziału w największym eksperymencie XXI wieku, bez względu na to, w jak agresywny sposób nakłania do niego rząd i media.

Odpowiedzi lekarzy amerykańskich na ankietę dotyczącą szczepionek przeciw COVID. Prawie 60% lekarzy nie jest wyszczepionych / Źródło: AAPS
Odpowiedzi lekarzy amerykańskich w ankiecie dotyczącej szczepionek przeciw COVID / Źródło: AAPS

Do udziału w ankiecie zaproszono również osoby niebędące lekarzami. Spośród około 5300 wszystkich uczestników, 2548 zgłosiło uwagi na temat powiązanych niepożądanych odczynów poszczepiennych, co do których byli pewni.

Obejmowały one śmierć, amputację, paraliż, urodzenie martwego dziecka, nieregularne miesiączki, ślepotę, drgawki i problemy z sercem.

„Przyczynowość nie została udowodniona. Jednak wiele z tych epizodów mogło skutkować ogromną odpowiedzialnością za produkt lub odpowiedzialnością za błędy w sztuce lekarskiej, jeśli zaszły po podaniu  leku” – stwierdziła dr Orient. „Dostawcy tych produktów COVID są chronieni przed procesami sądowymi”.

Stowarzyszenie Lekarzy i Chirurgów Amerykańskich od 1943 roku reprezentuje lekarzy wszystkich specjalizacji w Ameryce północnej. Jego dewizą jest „omnia pro aegroto”, czyli 'wszystko dla pacjenta’.

WAŻNE! Setki osób błagają o pomoc na portalu GoFundMe, po podaniu szczepionki COVID-19!

Podoba Ci się, co robi Paradyzja.com? 
Pomóż nam dotrzeć do innych:
Skomentuj / Udostępnij
Polub / Subskrybuj
Dziękujemy

1 KOMENTARZ

Leave a Reply