USA: Ponad 220 tysięcy pracowników poczty sprzeciwia się przymusowym szczepieniom COVID-19

220 tysięcy pracowników protestuje przeciwko obowiązkowej eksperymentalnej terapii genowej Covid-19, którą administracja Joe Bidena planuje nałożyć na 4,2 miliona pracowników federalnych. "(...) Nie jest rolą rządu, by nakazywać szczepienia pracowników, których reprezentujemy"

USA: Ponad 220 tysięcy pracowników poczty sprzeciwia się przymusowym szczepieniom COVID-19

220 tysięcy pracowników protestuje przeciwko obowiązkowej eksperymentalnej terapii genowej Covid-19, którą administracja Joe Bidena planuje nałożyć na 4,2 miliona pracowników federalnych. “(…) Nie jest rolą rządu, by nakazywać szczepienia pracowników, których reprezentujemy”

Amerykański Związek Pracowników Poczty (APWU), który reprezentuje ponad 220 tysięcy pracowników pocztowych, sprzeciwia się obowiązkowym szczepieniom przeciwko Covid-19, które Biały Dom planuje nałożyć na 4,2 miliona pracowników federalnych.

Podczas gdy kierownictwo APWU nadal zachęca pracowników pocztowych do dobrowolnego szczepienia się, rolą rządu federalnego nie jest nakaz szczepień dla pracowników, których reprezentujemy – poinformował związek w oświadczeniu z 28 lipca.

Stanowisko Związku Pracowników Poczty w związku z przymusowym szczepieniem COVID-19 planowanym przez administrację Joe Bidena / Źródło: APWU
Stanowisko Związku Pracowników Poczty odnośnie przymusowi szczepienia przeciwko COVID-19 zaplanowanym przez administrację Joe Bidena / Źródło: APWU

I podkreślił – W tej chwili APWU sprzeciwia się nakazowi szczepień przeciwko COVID-19 w odniesieniu do pracowników pocztowych USA.

Oprócz utrzymywania, że ​​zdrowie i bezpieczeństwo jej członków ma zasadnicze znaczenie, APWU wymaga, aby administracja Biden negocjowała z organizacją „Problemy związane ze szczepieniami i testowaniem na COVID-19 w miejscu pracy”.

W rzeczywistości rząd federalny planuje dalsze zaostrzenie przepisów ograniczających wolność obywateli poprzez próbę ponownego narzucenia stosowania masek na twarz niezależnie od statusu szczepień, tj. osoby zaszczepione również będą zobowiązane do ich noszenia.

W tym sensie lekarz parlamentarny, Brian P. Monaghan, wskazał – Każdy musi nosić odpowiednio noszoną maskę filtracyjną klasy medycznej, odnosząc się do obowiązku jej noszenia w Kongresie.

Zakładasz maseczkę? Naprawdę? Przestań! Dr Paul Elias Alexander podsumowuje 47 badań. Maseczki można wyrzucić do śmietnika!

Odrzucenie obowiązkowego wymogu zażywania eksperymentalnego leku, przedstawianego jako „szczepionka”, było szeroko rozpowszechnione.

W ten sposób lider mniejszości w Izbie Reprezentantów Kevin McCarthy (R-Calif) wyraził zaniepokojenie możliwością, że Demokraci będą odpowiedzialni za powrót do używania masek.

– Nie popełnij błędu – groźba przywrócenia masek nie jest decyzją opartą na nauce, ale decyzją wymyśloną przez liberalnych urzędników rządowych, którzy chcą nadal żyć w stanie wiecznej pandemii” – napisał na Twitterze McCarthy.

W tym kontekście były prezydent Donald Trump i kilku gubernatorów również nie pochwalali obowiązkowych masek na twarz.

Nie wrócimy. Nie będziemy zakrywać twarzy naszych dzieci. Joe Biden i jego administracja nie nauczyli się niczego z ostatniego rokupowiedział Trump w swoim oświadczeniu.

Dodał – Odważni Amerykanie nauczyli się, jak bezpiecznie i odpowiedzialnie żyć i walczyć. Nie poddawaj się COVID. Nie wracaj! Dlaczego demokraci nie ufają nauce? Nie pozwól, aby stało się to z naszymi dziećmi.

Podobnie gubernator Florydy Ron DeSantis odrzucił nowe postanowienia i obiecał, że w jego stanie nie będzie nakazu noszenia maseczek.

Floryda: Gubernator DeSantis jednym podpisem zaorał pandemię COVID-19

Podoba Ci się, co robi Paradyzja.com? 
Pomóż nam dotrzeć do innych:
Skomentuj / Udostępnij
Polub / Subskrybuj
Dziękujemy

Leave a Reply