WAŻNE! 18-latka przeszła trzy operacje mózgu przez zatory spowodowane szczepionką na COVID19

Agencje stwierdziły, że do czasu „zakończenia tego procesu, zalecamy wstrzymanie stosowania tej szczepionki”. Stan uczennicy liceum poprawił się, jest teraz przytomna i odłączona od respiratora, ale nadal wymaga rurki tracheostomijnej, która upośledziła jej zdolność mówienia.”

18-latka, która przyjęła szczepionkę Johnson & Johnson przeszła już trzy operacje mózgu.

Nastolatka z Nevady na pewno nie tak wyobrażała sobie wzięcie udziału w eksperymencie medycznym pod tytułem „Szczepienia tak zwaną szczepionką, która jest bezpieczna, skuteczna i jest najlepiej przebadanym produktem medycznym”.

Przeszła trzy operacje mózgu przez zatory spowodowane szczepionką.

Jak informuje Las Vegas Review Journal kobieta przyjęła szczepienie 1 kwietnia tego roku. Producentem wadliwego produktu medycznego była firma Johnson & Johnson.

Johnson & Johnson: Największy Eksperyment Medyczny Na Najmłodszych. Szczepionka COVID-19 Wywołuje HIV?

 

Niepożądany odczyn poszczepienny, który u niej wystąpił, spowodował poważne problemy zdrowotne.

Po przywiezieniu do szpitala, wprowadzono ją w śpiączkę farmakologiczną, podłączono do respiratora, oraz wykonano trzy skomplikowane operacje na otwartym mózgu.

Jednym z bardzo dobrze znanych efektów ubocznych, tak zwanej szczepionki przeciwko Covid-19, są zagrażające życiu zatory.

34C8BD5C 3D6B 491F A710 CF1ACE99209F
Źródło: Twitter

„Według rzecznika rodziny – Breta Johnsona – po tym, jak Emma Burkey, lat 18, doznała ataków, lekarze umieścili ją w śpiączce indukowanej pod respiratorem.

Stan uczennicy liceum poprawił się, jest teraz przytomna i odłączona od respiratora, ale nadal wymaga rurki tracheostomijnej, która upośledziła jej zdolność mówienia.” – czytamy na stronie LWRJ.

UK: Testy szczepionki na dzieciach wstrzymane! Urzędy badają przypadki zakrzepicy i trombocytopenii

„Poprawia się powoli” – powiedział Johnson. „Jej rodzice powtarzali zeszłej nocy jedynie: „spokojnie, spokojnie spokojnie”.

Przez chwilę jej sytuacja i stan były zupełnie nieznane. Szczerze mówiąc, bardzo przerażające i nic nie było pewne”.

Była jedną z sześciu głośnych spraw.

Agencja Federalna wydała oświadczenie, w którym poinformowała, że przestanie stosować jednorazową szczepionkę przeciwko COVID firmy Johnson & Johnson (J&J) w miejscach masowych szczepień, podczas gdy będą badać możliwy związek szczepionki z potencjalnie niebezpiecznymi zakrzepami krwi. Oczekuje się, że inni dostawcy również wstrzymają szczepienia.

We wspólnym oświadczeniu Centers for Disease Control and Prevention (CDC) i amerykańskiej Agencji ds.Żywności i Leków (FDA) agencje podały, że badają sześć przypadków zakrzepów krwi w Stanach Zjednoczonych.

Jedna kobieta zmarła, a druga kobieta w Nebrasce była hospitalizowana i jest w stanie krytycznym, donosi The New York Times.

CDC zwoła w środę posiedzenie Komitetu Doradczego ds. Praktyk Szczepień w celu dalszego przeglądu przypadków i oceny ich potencjalnego znaczenia. FDA dokona przeglądu tej analizy zgodnie ze wspólnym oświadczeniem.

Rząd wreszcie posłucha ekspertów? W przyszłym tygodniu decyzja o noszeniu masek na świeżym powietrzu

 

Agencje stwierdziły, że do czasu „zakończenia tego procesu, zalecamy wstrzymanie stosowania tej szczepionki”.

Europejska Agencja Leków poinformowała we wtorek, że jej komitet ds. Bezpieczeństwa zalecił dodanie ostrzeżenia o rzadkim, poważnym Nieporządanym Odczynie Poszczepiennym – zakrzepicy krwi – do informacji o produkcie dla szczepionki J&J’s.

Agencja, która nadzoruje przepisy dotyczące leków w UE, stwierdziła, że korzyści nadal przewyższają ryzyko związane ze szczepionką, ale zauważyła, że ludzie powinni być świadomi rzadkich objawów zakrzepicy krwi, aby mogli szybko zostać leczeni, jeśli pojawią się objawy.

Co natomiast robi „szrot Europy”? Zamawia niebezpieczne, rzetelnie nieprzebadane produkty medyczne, by utylizować je w swoich obywateli:

Gut: jeżeli inni nie chcą szczepionki AstraZeneca, to my kupmy tyle, ile się da

Leave a Reply