USA: 13-letni chłopiec znaleziony martwy po dwóch dawkach Pfizer BioNtech

13-letni chłopiec zmarł w niecałe trzy dni po podaniu drugiej dawki szczepionki Pfizer BioNtech. "Skrajnie prawicowe media wykorzystały jego śmierć do politycznych celów".

USA: 13-letni chłopiec znaleziony martwy po dwóch dawkach Pfizer BioNtech

13-letni chłopiec zmarł w niecałe trzy dni po podaniu drugiej dawki szczepionki Pfizer BioNtech. „Skrajnie prawicowe media wykorzystały jego śmierć do politycznych celów”.

Platformę Twitter doprowadziła do czerwoności wiadomość jednego z użytkowników, że 13-letni bratanek zmarł w trzy dni po otrzymaniu szczepienia na SARS-COV-2.

Tweet Tami Burages z 20 czerwca zelektryzował platformę, na której przekazywali go dalej. Wiadomość o zmarłym nastolatku dotarła również do mediów głównego nurtu.

Tami Burages / Źródło: Twitter
Tami Burages / Źródło: Twitter

Jak pisała, syn jej brata zmarł niecałe trzy dni po otrzymaniu drugiej dawki szczepionki Covid-19 firmy Pfizer.

„Wstępne wyniki autopsji (wykonanej w piątek) wskazywały, że jego serce jest powiększone i otacza je płyn. Nie miał żadnych znanych problemów zdrowotnych. Nie brał żadnych leków”, napisała Tami Burages.

Na tweet-cie widać również kartę szczepień COVID-19 jej siostrzeńca.

Tami Burages / Źródło: Twitter
Tami Burages / Źródło: Twitter

Można z niej wyczytać, że Jacob Clynick – urodzony w 2007 roku – otrzymał swoją drugą dawkę 13 czerwca w Walgreens trzy tygodnie po pierwszej.

Tami Burages postanowiła usunąć post, tłumacząc swoją decyzję wykorzystywaniem ponurej wiadomości w mediach głównego nurtu do celów politycznych.

Podoba Ci się, co robi Paradyzja.com? 
Pomóż nam dotrzeć do innych:
Skomentuj / Udostępnij
Polub / Subskrybuj
Dziękujemy

„Zdecydowałam się usunąć wpis o nagłej śmierci mojego bratanka po drugiej dawce szczepionki” – napisała w tłicie z 22 czerwca.

Fox News i inne skrajnie prawicowe media siejące dezinformację, upolityczniają jego śmierć. Przez to zadają mojej rodzinie więcej cierpienia” – tłumaczyła Burages.

Powiedziała, że mimo wszystko jest za szczepieniami i wie, że szczepionki są „w większości bezpieczne”.

Powiedziała również, że zaszczepiła swojego „własnego 14-letniego syna, gdy tylko szczepionka była dostępna”.

Dodała jednak, że Centrum Kontroli i Prewencji Chorób (CDC) „musi to zbadać”.

„Były inne przypadki zapalenia mięśnia sercowego u młodych mężczyzn, którzy otrzymali drugi zastrzyk [Pfizera].

„Czy inni również zmarli biorąc ją w Stanach Zjednoczonych, czy mój siostrzeniec jest pierwszy?” – zapytała Burages, dodając: „Myślę, że rodzice powinni być ostrzeżeni, że istnieje ryzyko”.

Tami Burages / Źródło: Twitter
Tami Burages / Źródło: Twitter

W swoim poście na Twitterze Burages powiedziała, że wierzy, iż szczepionki ratują „miliony istnień ludzkich”, ale nie chciała, aby jakiekolwiek dziecko było „kozłem ofiarnym”, dodając, że gdyby jej 13-letni siostrzeniec nie otrzymał drugiego zastrzyku, „wierzymy, że żył by do dziś”.

Pfizer celowo pominął rutynowe testy, by przepchnąć szczepionkę? 3 Faza zmienia datę ukończenia!

 

2 KOMENTARZE

Leave a Reply