SZOK! UK: 11-letnia dziewczynka została najmłodszą matką w Wielkiej Brytanii! Edukacja seksualna nie działa?

11-letnia dziewczynka urodziła dziecko, stając się najmłodszą matką w historii Wielkiej Brytanii. Pomimo państwowych programów uświadamiających oraz rozszerzanej edukacji seksualnej w szkołach, Wielka Brytania ma jeden z najwyższych wskaźników ciąż i mordowania nienarodzonych dzieci wśród nastolatek w porównaniu z Europą Zachodnią.

SZOK! UK: 11-letnia dziewczynka została najmłodszą matką w Wielkiej Brytanii! Edukacja seksualna nie działa?

11-letnia dziewczynka urodziła dziecko, stając się najmłodszą matką w historii Wielkiej Brytanii. Pomimo państwowych programów uświadamiających oraz rozszerzanej edukacji seksualnej w szkołach, Wielka Brytania ma jeden z najwyższych wskaźników ciąż i mordowania nienarodzonych dzieci wśród nastolatek w porównaniu z Europą Zachodnią.

Dziewczynka miała zaledwie 10 lat, kiedy po raz pierwszy dowiedziała się, że jest w ciąży.

Jej niemowlę cieszy się dobrym zdrowiem i tymczasowo znajduje się pod opieką lekarzy podstawowej opieki zdrowotnej.

UK: Tęczowa indoktrynacja w szkole podstawowej. “Jezus jest bi i niebinarny”. Nauczyciele wdrażają marksistowską matrycę WHO? [VIDEO]

11-letnia dziewczyna „to najmłodsza matka, o której słyszałam”, powiedziała doktor Carol Cooper, na łamach New York Post.

Doktor Cooper podejrzewa, że ​​może istnieć związek między otyłością a rosnącą liczbą zgłoszonych urodzeń wśród nastolatków.

Chociaż średni wiek, w którym dziewczyna zaczyna dojrzewać to 11 lat, proces ten może nastąpić w dowolnym momencie między 8 a 14 rokiem życia

„Waga wpływa na wiele hormonów” – powiedziała. „Ponieważ dzieci są cięższe, w dzisiejszych czasach dojrzewanie następuje wcześniej”.

Jednak lekarze nie zalecają celowego zatrzymywania ciąży u nastolatek, ponieważ może to spowodować szereg problemów zdrowotnych.

„Istnieje większe ryzyko urodzenia dziecka o niskiej masie urodzeniowej, stanu przedrzucawkowego, przedwczesnego porodu i wielu infekcji”.

11-letnia (wtedy jeszcze 10-letnia) uczennica była zaskoczona, kiedy się dowiedziała, że będzie miała dziecko. Członkowie jej rodziny są w wielkim szoku.

„Około jednego na 2500 urodzeń zdarza się komuś, kto nie wie, że jest w ciąży” – powiedziała Cooper.

Departament Zdrowia i Opieki Społecznej oraz policja badają okoliczności, w jakich dziewczynka zaszła w ciążę.

UK: Wielka, Faszystowska, Tęczowa, Socjalistyczna, Marksistowska Brytania 2021. Jakub Andrzej Grygowski w szczerym wywiadzie dla NCzas!

To nie pierwszy raz, kiedy odnotowano rekordową ciążę młodocianą. Poprzednią rekordzistką była Tressa Middleton, która w 2006 roku miała zaledwie 12 lat. Dziś 11-letnia dziewczynka z pierwszych stron gazet wiedzie ten prym.

Pomimo państwowych programów uświadamiających, oraz rozszerzonej edukacji seksualnej, Wielka Brytania ma jeden z najwyższych wskaźników ciąż i mordowania nienarodzonych dzieci wśród nastolatek w porównaniu z Europą Zachodnią.

Według danych Urzędu Statystyk Krajowych średni wskaźnik ciąż wśród nastolatek w Anglii i Walii wynosił 23,3 na każde 1000 kobiet w wieku od 15 do 17 lat.

Źródło: ONS
Źródło: ONS

W ciągu trzech miesięcy do czerwca 2014 r. było łącznie 5740 ciąż poniżej 18 roku życia., w porównaniu do 6 279 w tym samym okresie w 2013 roku.

W 1999 roku lewicowy rząd Partii Pracy wprowadził w Anglii 10-letnią „Strategię Nastoletniej Ciąży”, aby zmniejszyć o połowę wskaźnik poczęć wśród osób poniżej 18 roku życia.

C15BA65B 1316 4752 96E5 93A7BF46AF3C

Strategia obejmowała edukację seksualną dotyczącą również związków, dostęp do skutecznych środków antykoncepcyjnych, skoordynowane wsparcie dla młodych rodziców oraz kampanię komunikacyjną skierowaną zarówno do młodzieży, jak i rodziców.

To stale zmniejszało odsetek poczęć dzieci poniżej 18 roku życia, przy czym wskaźnik poczęcia dzieci poniżej 18 roku życia w 2014 roku był o 51 procent niższy niż w 1998 roku.
Znacznie mniej przypadków było również w demografii charakteryzującej się wysokim poziomem ubóstwa.

Raport United Nations Population Fund (UNFPA) z 2013 r. „Ciąża nastolatków: przegląd dowodów” wspiera prokreację w wieku dorosłym tylko ze względu na „nieodwracalne konsekwencje” ciąży w okresie dorastania.

„Pogwałca to prawa dziewcząt, z zagrażającymi życiu konsekwencjami w zakresie zdrowia seksualnego i reprodukcyjnego, a także wiąże się z wysokimi kosztami rozwoju dla społeczności – zwłaszcza w utrwalaniu cyklu ubóstwa” – czytamy w raporcie UNPFA.

USA: Katoliccy księża agresywni wobec działacza pro-life. Niewygodne pytania skłaniają księdza do użycia siły [VIDEO]

Ciąże nastoletnie wiążą się również z niższym poziomem wykształcenia i ubóstwem.

W bogatszych krajach często występuje poza małżeństwem.

Młodzież, która jest bardziej narażona na seksualną propagandę w mediach, jest również bardziej skłonna do udziału w czynnościach seksualnych.

Podoba Ci się, co robi Paradyzja.com? 
Pomóż nam dotrzeć do innych:
Skomentuj / Udostępnij
Polub / Subskrybuj
Dziękujemy

Według Time Magazine, nastolatki narażone na „najwięcej treści seksualnych w telewizji są dwukrotnie bardziej narażone” na zajście w ciążę przed osiągnięciem wieku 20 lat.

W Polsce tendencje wydają się być odmienne. Prawicowa strona polskiej polityki reaguje w miarę szybko na wszelkie przejawy zaszczepiania marksistowskiej ideologii w życiu publicznym.

O edukacji seksualnej w szkole ostro i stanowczo wypowiedział się poseł Konfederacji, vice-prezes partii KORWiN Konrad Berkowicz: „Gdyby ktoś uczył moją córkę, że może czerpać przyjemność z masturbacji, to straciłby przyrodzenie” – stanowczo oznajmił poseł w gorącej debacie na kanale Superstacji.

 

Leave a Reply